فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

واکنش به موضع لاریجانی درباره حادثه شیراز

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در کشوری مثل ایران نباید برخورد فیزیکی را جایگزین منطق، استدلال و حرف زدن حتی در برابر اظهارات بی پایه برخی افراد کرد.

خبرگزاری ایرنا: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در کشوری مثل ایران نباید برخورد فیزیکی را جایگزین منطق، استدلال و حرف زدن حتی در برابر اظهارات بی پایه برخی افراد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین روح الله حسینیان به موضع گیری رئیس مجلس شورای اسلامی درباره واقعه شیراز اشاره کرد و افزود: از موضع گیری رئیس مجلس در این باره تقدیر می کنم و در کشوری مثل ایران نباید برخورد فیزیکی را جایگزین منطق، استدلال و حرف زدن حتی در برابر اظهارات بی پایه برخی افراد کرد، ولی ای کاش در سال 88 که ماشین نماینده مردم تهران آقای مرندی با میله های آهنی مورد هجوم عده ای اراذل و اوباش قرار گرفت و شیشه های آن خرد شد یک دقیقه نطق می کردید و ای کاش درباره جلوگیری از سخنرانی نمایندگان در دانشگاه ها تذکری به دولت می دادید.

وی در ادامه گفت: در این وقت محدود پایان سال، بر ادبیات و شیوه گفتاری و نحوه رفتار یکساله آقای رئیس جمهور تحلیلی دارم که امیدوارم رئیس جمهور و دوستان اصولگرا به آن توجه کنند.

نماینده مردم تهران بی شناسنامه دانستن و ترسو خواندن منتقدان و آنان را تازه به دوران رسیده نامیدن، ناپسند توصیف کرد و گفت: این برخلاف حقوق شهروندی است.

حسینیان افزود: اگر ما وکیل و حضرت عالی رئیس جمهور هستید، همه مرهون لطف الهی و رهبری های امام و شهادت و ایثار مردم است.

وی ادامه داد: در انتخابات نهم و دهم ریاست جمهوری دیدید که مردم برای کسی پای صندوق رأی آمدند که آهنگرزاده بوده و شاخصه های تمایز طلبی و انحصارطلبی را نداشت و تنها شاخصه وی ساده زیستی و مردمی بودن بود و کلام خود را با سلام بر امام عصرو درود بررهبر انقلاب آغاز می کرد.

حسینیان به صحبت های رییس جمهور مبنی بر انتقاد آری، تخریب نه ، اشاره کرد و افزود: سوال بنده این است که آیا شیوه نقد رئیس جمهور و معاونان وی درباره دولت قبل تخریب قلمداد نمی شود.

وی افزود: آیا مدعی خزانه خالی شدن و تحویل گرفتن ویرانه از دولت قبل نقد، منصفانه است؟ 

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: آیا راه آهن سرتاسری ایران که خلیج فارس را به کشورهای شمالی وصل می کند در دولت سابق به پایان نرسید.

حسینیان افزود: سد آب شرب قم را کدام دولت ساخته بود، آیا جاده قم - گرمسار ویرانه ای بود که شما آن را تحویل گرفته اید؛ این طرح که در دولت قبل به ثمر رسید و شما تنها با نصب گاردریل و خط کشی و ایجاد اتاقک های عوارض که اقدامی شبیه باج گیری است آن را تکمیل کردید.

این نماینده مردم درمجلس نهم ادامه داد: چرا پالایشگاه افتخارآمیز خلیج فارس را تکمیل نمی کنید تا کشور از واردات بنزین بی نیاز شود.

حسینیان ادامه داد: ادعای به صفر رسیدن تورم در بهمن ماه در حالی که نرخ مرغ معجزه آسا بالا می رود و قیمت لبنیات روز به روز افزایش می یابد چه تأثیری بر قشر مستضعف دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس یادآورشد: ادعای خروج از رکود در حالی که کارخانه ها به دلیل کمبود منابع مالی و نداشتن نقدینگی و واردات بی رویه در حال ورشکستگی هستند چه تأثیری بر روی تولیدکنندگان خواهد گذاشت؟

واکنش به موضع لاریجانی درباره حادثه شیراز

جدید ترین مطالب سایت