لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آی‌برتر، دروازه ارتباط با کسب‌وکارهای شهری

زندگی شهری مناسبات خاص خودش را دارد. جمعیت زیاد، محله های گوناگون، ترافیک متراکم، بازارهای پرازدحام و مسیرهای طولانی گوشه هائی از این زندگی است.

  

برترین ها: زندگی شهری مناسبات خاص خودش را دارد.  جمعیت زیاد، محله های گوناگون، ترافیک متراکم، بازارهای پرازدحام و مسیرهای طولانی گوشه هائی از این زندگی  است. و با توجه به همه این موارد حتما همه ما به تجربه فهمیده ایم آنچه که در کلان شهرها  کیمیاست، "زمان" است.

هزاران کسب و کار مختلف در  کلان شهرها فعال هستند که  طی سالیان گذشته ما را به این فکر وا داشته که ای کاش منبع و مجموعه ای از کل اطلاعات شهری در کمترین زمان در اختیار ما قرار می گرفت بلکه از این راه زندگی شهری ما دست خوش تغییرات بزرگ و مثبتی شود.

طی سالیان گذشته، نهادهای مختلفی اقدام به جمع آوری اطلاعات شهری کرده اند اما حضور و وجود اینترنت در زندگی روزمره، بسیاری از برنامه ریزی ها را تغییر داده است. الان اینترنت آن فضایی ست که ما برای پیدا کردن جواب هر سوال به آن مراجعه می کنیم. بنابراین باید این فضا پاسخگوی نیازهای شهری ما باشد. به طور مثال پاسخی شبیه آی برتر.

آی‌برتر، دروازه ارتباط با کسب‌وکارهای شهری

پیشنهاد کسب وکارهای و خدمات شهری  نزدیک و  در دسترس

آی برتر در حال حاضر در اختیار شماست. مجموعه ای از اطلاعات شهری مبتنی بر فضای مجازی. هم قابل استفاده در کامپیوترهای شخصی و هم قابل استفاده از طریق گوشی های هوشمند . 

در آی برتر اطلاعات شهرهای تهران ،کرج ،مشهد ،جزیره زیبای کیش قرار داده شده است و بزودی اطلاعات شیراز و شهرهای شمالی کشور در آن دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

در آی برتر با یک کلیک، کسب وکارهای موردنیاز خود را بیابید. شما می توانید راه جستجوی خود را از یکی از فیلترهای مکان و نوع خدمات هموار کنید. به راحتی در فیلدهای مربوطه نوع خدماتی را که در نظر دارید از لیست کامل و متنوعی که در اختیارتان قرار می گیرد، انتخاب کنید. به همین ترتیب برای انتخاب موقعیت مکانی در هر کجای شهر نیز می توانید اقدام کنید.

آی برتر به شما می گوید هر کسب وکاری چه خدماتی ارائه می دهد. ساعات کاری آن چه زمانی است. نه تنها نشانی دقیق کسب وکار را برای شما مشخص می کند بلکه برای شما جهت یابی نیز کرده و بهترین مسیر را در اختیار شما قرار می دهد. 

با آی برتر دیگر در شهر سردرگم نخواهید شد. هیچ نشانی و موقعیتی را گم نخواهید کرد و امکان انتخاب از میان بهترین ها را دارید. در یک کلام با آی برتر همه موقعیت های شهری در دستان شماست. 

آی‌برتر، دروازه ارتباط با کسب‌وکارهای شهری

آکهی نامه های پیک برتر در آی برتر

آی برتر سرویس جدید کانون تبلیغات پیک برتر است که اطلاعات تمامی آگهی نامه های پیک برتر از سال 92 به بعد تنها گوشه ای از کسب و کارهای ثبت شده در آی برتر است.در کنار این اطلاعات خدمات شهری از جمله پمپ بنزینها ،بانکها ،ادارات پست و پلیس ،سینماها ، مراکز فرهنگی و مراکز خرید نیز در این سرویس در دسترس است.

آی برتر: دنیای رقابت میان کسب وکارهای شهری

آی برتر فقط مختص به شهروندان، مصرف کنندگان و دنبال کنندگان خدمات شهری نیست. بلکه کسب وکارهای مختلف هم می توانند به کمک آن موقعیت خود را تثبیت کنند.

آی‌برتر، دروازه ارتباط با کسب‌وکارهای شهری

کسب وکارهای کوچک از طریق آی برتر به عموم مردم معرفی خواهند شد و آن گروهی که تجارت های بزرگ تری دارند می توانند به کمک آی برتر خود را به دایره بزرگتری از مشتریان بالقوه معرفی کنند و طی زمان کوتاهی آن ها را تبدیل به مشتریان بالفعل و فعالی کنند که موجب رونق بازار ایشان خواهند شد.

صاحبین کسب وکار می توانند تجارت خود را با صرف زمان کوتاه و به صورت رایگان در آی برتر ثبت کرده، اطلاعات خود را به آسانی وارد کنند و بعد آماده شوند برای افزایش مخاطب و کسب مشتریان تازه. 

اگر کسب وکاری دارید، فارغ از کوچک یا بزرگ بودن آن، فقط کافی ست در ثبت اطلاعات خود کوشا و دقیق باشید و مرتب نیز این اطلاعات را به روزرسانی کنید. سپس به دنبال کنندگان خود از طریق پنل مدیریتی خود دقت کنید تا نقاط قوت و ضعف هایی که دارید از چشمتان دور نماند.

آی برتر بستر مناسبی برای معرفی نام های کوچک و بزرگ است. برای معرفی تجارت هایی که در گوشه گوشه شهر قرار گرفته اند و مشتریان و مخاطبان خاص خود را دارند. فقط کافی ست حلقه ارتباط این دو گروه پیدا شود. به آی برتر مراجعه کنید و امکانات آن را بسنجید. آی برتر بسیار شبیه این حلقه مفقوده است.

آی‌برتر، دروازه ارتباط با کسب‌وکارهای شهری

جدید ترین مطالب سایت