فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

برخورد با علی مطهری مایه بدبدختی است

حسین حاج رضایی، فرزند شهید طیب حاج رضایی در دیداری با علی مطهری، با اظهار ناراحتی از وقوع حادثه شیراز برای مطهری، آن را مایه بدبختی و تأسف توصیف کرد و افرود: از سال 57 تا 94، ما اینقدر سقوط فکری داشته ایم و به جایی می رسیم که به فرزند شهید مطهری حمله می کنند و عده ای هم در تربیون های رسمی از اهانت کنندگان حمایت می کنند.

پایگاه خبری جماران: حسین حاج رضایی، فرزند شهید طیب حاج رضایی در دیداری با علی مطهری، با اظهار ناراحتی از وقوع حادثه شیراز برای مطهری، آن را مایه بدبختی و تأسف توصیف کرد و افرود: از سال 57 تا 94، ما اینقدر سقوط فکری داشته ایم و به جایی می رسیم که به فرزند شهید مطهری حمله می کنند و عده ای هم در تربیون های رسمی از اهانت کنندگان حمایت می کنند. 

وی گفت:پدر من الگویش شهید مطهری بود و تمام زندگی اش را یرای امام گذاشت. پدر من را که به دلیل نقش کلیدی اش ، پس از راهپیمایی 15خرداد دستگیر و زندانی کردند ، هم از  سمت حکومت و هم از سمت خانواده ، تحت فشار گذاشته بودند که علیه امام سخنی بگوید و آزاد شود ولی وقتی که با امام روبرو شد، نورانیت و هیبت امام ، او را گرفت و خودش می گفت که امام را که دیدم نتوانستم کلمه ای علیه او بگویم. 

یعنی پدر من که شخص بسیار ثروتمندی هم بود که به شاه می گفت تو شاه شمال تهرانی و من شاه جنوب تهران، و در بین خانواده اش هم نسبتاً فرد بی اعتقادی به شمار می رفت  و تحت فشار هم بود ، از امام تاثیر می گیرد و متحول می شود و تا پای جان پای امام و نهضت امام می ماند که امام به او صفت حر انقلاب داد.

وی افزود: این تأثیر کلام امام بود که ملت را آنچنان متحول کرد. و پدر من و سایر مردم، امام را از طریق امثال شهید مطهری و شهید مفتح شناختند و این که عده ای جلوی سخنرانی پسر آیت الله مطهری را بگیرند، خیلی مایه حسرت و بدبختی است. ما به کجا میخواهیم برویم و کارمان به کجا کشیده شده است؟ به نظر من هر کسی که یک فرزند شهید را ببیند و تحویل نگیرد و احترام نکند ، اصلاً نه ایرانی است و نه مسلمان.

وی خطاب به مطهری گفت : ما برای انقلاب همه چیزمان را داده ایم و از کسی هم نمی ترسیم و تا آخر راه در کنارتان هستیم.

برخورد با علی مطهری مایه بدبدختی است

جدید ترین مطالب سایت