فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قیمت بلیت سینما‌ شناور شد

براساس مصوبه شورای صنفی نمایش قیمت بلیت سینما ها در سه گروه مدرن، ممتاز و درجه یک در سال ۹۴ در ایام هفته به صورت شناور و به سه قیمت مختلف فروخته می شود.

خبرگزاری ایلنا: براساس مصوبه شورای صنفی نمایش قیمت بلیت سینما ها در سه گروه مدرن، ممتاز و درجه یک در سال ۹۴ در ایام هفته به صورت شناور و به سه قیمت مختلف فروخته می شود. 

 غلامرضا فرجی(سخنگوی شورای صنفی نمایش) با اشاره به جلسه امروز شورای صنفی نمایش گفت: در جلسه امروز پیشنهاد افزایش قیمت بلیت سینما ها در سال ۹۴ مطرح شد که با اصلاحاتی این پیشنهاد مصوب و قرار شد از ابتدای سال ۹۴ اجرایی شود. 

 وی افزود: بر این اساس قیمت سینماهای مدرن شامل پردیس های سینمایی در روزهای پنجشنبه و جمعه ۸ هزار تومان، روزهای نیمه بها ۴ هزار تومان و شنبه تا چهارشنبه ۷ هزار تومان تعیین شده است. 

 قیمت بلیت سینماهای ممتاز در روزهای پنجشنبه و جمعه ۶ هزار و ۵۰۰ تومان، روزهای نیمه بها ۳ هزار و ۵۰۰ تومان و شنبه تا چهارشنبه ۶ هزار تومان تعیین شده است. 

 قیمت بلیت سینماهای درجه یک در روزهای پنجشنبه و جمعه ۵ هزار و ۵۰۰ تومان، روزهای نیمه بها ۳ هزار تومان و شنبه تا چهارشنبه ۵ هزار تومان تعیین شده است. 

 وی درباره سایر مصوبات جلسه امروز شورا گفت: فیلم روباه از روز چهارشنبه ۲۷ اسفند در گروه سینما فرهنگ اکران می شود و بعداز پایان این فیلم سینما فرهنگ به گروه هنر و تجربه اختصاص پیدا می کند و سینما آزادی از گروه هنر و تجربه حذف می شود. 

 وی با اشاره به اینکه در جلسه امروز وضعیت فروش فیلم ها در سال ۹۳ بررسی شد؛ گفت: فروش فیلم ها در سال ۹۳ نسبت به سال ۹۲ از ۶۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش فروش و مخاطب داشته است و ۵ مجموعه آزادی، کوروش، هویزه مشهد و پردیس ملت و زندگی بیشترین فروش را داشته اند. 

 فرجی درباره وضعیت آیین نامه شورای صنفی نمایش در سال ۹۴ گفت: بررسی این آیین نامه و جزییات آن باتوجه به اینکه انتخابات خانه سینما به تازگی برگزار شده و باید نمایندگان جدیدی در جلسه شرکت کنند؛ به سال ۹۴ موکول شد.

قیمت بلیت سینما‌ شناور شد

جدید ترین مطالب سایت