لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

همه برای تحول سال دعوتیم

سبزی پلو ماهی آیینی است که ما ایرانیان به شکرانه برکات سال جدید، هرسال قبل از تحویل سال بر سرسفره هایمان محیا می کنیم. شوق نشستن در کنار خانواده و زمزمه حول حالنا...

برترین ها: سبزی پلو ماهی آیینی است که ما ایرانیان به شکرانه برکات سال جدید، هرسال قبل از تحویل سال بر سرسفره هایمان محیا می کنیم. شوق نشستن در کنار خانواده و زمزمه حول حالنا...

امسال تحول حالمان را بر سامان زنان و کودکان بی سرپناه شهرمان می گذاریم...

آتش چهارشنبه سوری اینبار به بهانه مهر و نور و دوستی برافروخته شده است تا به وسعت تمام ایران سوز زمستان را به نسیم بهاردل ها بدل سازد. امسال قرار است کارتن خواب های بهبود یافته در شب چهارشنبه سوری همزمان در شمال، جنوب، شرق و غرب ایران  به همراه همشهریان خود بیش از 10000 پرس سبزی پلو ماهی آخر سال کارتن خواب ها را در کنار یکدیگر بپزند.

 همه این افراد با نیت خدمتگزاری به تمام زنان و کودکان کارتن خواب کشور در این حرکت مشترک با خلوص و پاکی تمامی برکات در سال جدید را با آسیب دیدگان اجتماعی تقسیم می کنند. ماهی و برنج و سبزی قرار است ذره ذره عشق شود تا با این نیت سال آینده زنان بی سرپناه کشورمان زیر سقف امنیت و آرامش خودشان غذا و خوراک بپزند.

 خانه ای که پدر دارد، فرزند دارد و یک دنیا عشق و امید.... امسال این مراسم در شهرهای کرمان، شیراز، کرمانشاه، مشهد، آمل، کرج، تهران و... برگزارمی شود تا به لطف آمدن بهار، عشق و مهر خود را به همه بی سرپناهان در سرتاسر ایران دهد.  

از تمامی مهرورزان دعوت می شود تا با حضور در این جشن آیینی در گسترش مهر و دوستی سهیم باشند و از این طریق بانی نیکی و برکت شوند و وسیله برای توزیع رحمت الهی. با نیت اینکه سال بعد، 12 هزار پرس سبزی پلو ماهی برای شکرگزاری داشتن سرپناه و امید برای مادران و کودکان کارتن خواب بهبودیافته سرزمینمان طبخ شود. 

همه برای تحول سال دعوتیم

همه برای تحول سال دعوتیم

همه برای تحول سال دعوتیم

همه برای تحول سال دعوتیم

همه برای تحول سال دعوتیم

همه برای تحول سال دعوتیم

همه برای تحول سال دعوتیم

جدید ترین مطالب سایت