فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اظهارنظر درباره ممنوع التصویری یک چهره

لاریجانی در پاسخ به سوالی درباره ممنوع  الخروج شدن و ممنوع التصویری رئیس جمهور اسبق گفت: حتما مسیر قانونی طی شده است. فکر می کنم این موضوع از موضوعاتی است که باید از مسیر خود و از محل سنجیده ای حل و فصل شود.

خبرگزاری ایسنا: نشست خبری علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با خبرنگاران رسانه های داخلی و خارجی که در تالار مشروطه ساختمان مجلس برگزار شد.

در این نشست خبری از رئیس مجلس پرسیده شد که سال گذشته بعد از طرح مباحثی مبنی بر ممنوع الخروج شدن رئیس جمهور اسبق کشور شما در مصاحبه با روزنامه لوموند واکنش هایی را نشان دادید امسال اتفاق دیگری در مورد ایشان رخ داد و رسانه ها از انتشار نام شان منع شده و دچار دوگانگی شدند. به نظر می رسد که اصول 23 و 36 قانون اساسی نقض شده است. با توجه به این که شما فراجناحی هستید نظرتان در این رابطه چیست؟

رئیس مجلس در پاسخ گفت: حتما مسیر قانونی طی شده است. فکر می کنم این موضوع از موضوعاتی است که باید از مسیر خود و از محل سنجیده ای حل و فصل شود. در مورد ممنوع الخروجی ایشان نیز که در مصاحبه با روزنامه لوموند مطرح کردم بحث بر سر این بود که قوه قضائیه ایشان را ممنوع الخروج نکرده بلکه دبیرخانه این تصمیم را گرفته بود.

اظهارنظر درباره ممنوع التصویری یک چهره

جدید ترین مطالب سایت