لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«ستاره صبح» رفع توقیف شد

هفته نامه «ستاره صبح» با حکم دادگاه 79 کیفری استان تهران رفع توقیف شد.

خبرگزاری ایسنا: هفته نامه «ستاره صبح» با حکم دادگاه 79 کیفری استان تهران رفع توقیف شد. 

 علی صالح آبادی با تایید این خبر، گفت: هفته نامه «ستاره صبح» دی ماه امسال در ششمین سال انتشارش و پس از انتشار شماره 259 از سوی شعبه ی چهارم دادسرای فرهنگ و رسانه به طور موقت توقیف شد. 

 مدیرمسؤول هفته نامه «ستاره صبح» درباره ی علت توقیف این نشریه اظهار کرد: در آخرین شماره ی این هفته نامه که در روز 20 دی  منتشر شد، نامه سرگشاده علی مطهری - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی - به رییس قوه قضاییه و همچنین پاسخ قوه قضاییه به این نامه چاپ شد. چاپ این نامه باعث شد تا هفته نامه به دلیل انتشار مطالب خلاف واقع از سوی شعبه چهارم دادسرای فرهنگ و رسانه توقیف شود. 

 نماینده پیشین مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی افزود: پرونده این نشریه پس از بازپرسی به دادگاه مطبوعات شعبه 79 به ریاست محمدی کشکولی ارجاع و جلسه دادگاه روز 17 اسفند با حضور هیات منصفه برگزار شد و در آنجا من استدلالات خودم را درباره چاپ این نامه بیان کردم که اعضای هیات منصفه با شنیدن دلایل من، مدیرمسؤول این هفته نامه را مجرم نشناختند و پس از آن امروز، 25 اسفندماه، رییس دادگاه، آقای محمدی کشکولی حکم به برائت و رفع توقیف «ستاره صبح» داد و مراتب این حکم را طی نامه ای به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام و ابلاغ کرد. 

 صالح آبادی در پایان گفت: از هیات منصفه و همچنین رییس دادگاه 79 و مستشاران آن تشکر می کنم که امکان فعالیت دوباره یک نشریه را فراهم ساختند. 

 مدیر مسؤول «ستاره صبح» درباره ی برنامه ی انتشار این نشریه در سال آینده گفت: سعی می کنیم اولین شماره «ستاره صبح» به عنوان روزنامه را اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت ماه سال آینده منتشر کنیم.

«ستاره صبح» رفع توقیف شد

جدید ترین مطالب سایت