لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سردار سلیمانی آبروی ایرانیان است

ابراهیم نبوی روزنامه نگار مقیم خارج به تمجید از نقش سردار سلیمانی در جنگ با داعش پرداخت.

عصر ایران: ابراهیم نبوی روزنامه نگار مقیم خارج به تمجید از نقش سردار سلیمانی در جنگ با داعش پرداخت.

نبوی در صفحه خود در شبکه های اجتماعی نوشت:

تکریت در حال آزادسازی است و امیدوارم تا چند روز دیگر داعش را در در این شهر له کنند. ژنرال دمپسی گفته که دو سوم نیروهای نظامی که در آزادسازی تکریت نقش دارند از سپاه قدس و سردار بزرگ آن قاسم سلیمانی تبعیت می کنند و توسط حاج قاسم سلیمانی فرماندهی می شوند. 

شبه نظامیانی که در عراق می جنگند می گویند اسم چهار مرد، لرزه به اندام داعش می اندازد: حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس، هادی العامری و قیس الخزعلی. «دیوید کنر» در نشریه فارین پالیسی، از کریم النوری، سخنگوی سازمان بدر، نقل قول می کند که «حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و هادی العامری، بزرگ ترین ستارگان در کهکشان شبه نظامیان شیعه ای هستند که در بیرون راندن داعش از تکریت نقش داشته اند.» شش ماه قبل نوشته بودم که ایران تنها قدرتی است که می تونه شر نکبت داعش رو از عراق بکنه. 

شیعه ها و سنی ها در کنار هم دارند تکریت رو آزاد می کنند. مقبره صدام حسین هم تخریب شده. مگه مقبره داشت؟ 

سردار قاسم سلیمانی آبروی ایرانیان هست و امیدوارم خودش بزودی خبر محو کردن تشکیلات داعش رو در سوریه و عراق اعلام کنه. یاد همه سردارانی که در جنگ ایران علیه تجاوز عراق به شهادت رسیدند و همه شهدای اون جنگ میهنی بخیر. دلم می خواد خبر سوسک شدن نتانیاهو رو در انتخابات اسرائیل و خبر پودر شدن داعش رو در تکریت همزمان تا پس فردا بشنویم. زنده باد ملت های عراق و ایران و زنده باد همه کسانی که برای توقف ماشین کشتار قصاب های داعش می جنگند. خداوند پشت و پناه شان.

سردار سلیمانی آبروی ایرانیان است

جدید ترین مطالب سایت