فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بازداشت 9 نفر در پرونده داروی غیرمجاز چشم

دادستان عمومی و انقلاب تهران از دستگیری و بازداشت 9 نفر به اتهام اهمال منجر به عفونت چشم و نابینایی تعدادی از شهروندان در دو مرکز درمانی تهران خبر داد.

خبرگزاری فارس: دادستان عمومی و انقلاب تهران از دستگیری و بازداشت 9 نفر به اتهام اهمال منجر به عفونت چشم و نابینایی تعدادی از شهروندان در دو مرکز درمانی تهران خبر داد.

دادستان تهران روز سه شنبه (1393/12/26) در مصاحبه با خبرنگاران با اعلام این مطلب افزود: این دادستانی بلافاصله پس از اطلاع از وقوع حادثه، سرپرست دادسرای جرایم پزشکی را مامور کرد تا ضمن بازدید از این مراکز درمانی، بررسی لازم را صورت دهد؛ در همین راستا، با ارجاع پرونده به بازپرس، از متهمان تحقیق شد؛ از منازل برخی از آنان و مراکز درمانی مربوطه، بازرسی شد و مقادیری اقلام دارویی غیرمجاز که موجب صدمه های فوق الذکر شده بود، کشف شد..

وی همچنین اعلام کرد: علاوه بر 9 نفری که در این خصوص بازداشت شده اند، از 6 نفر دیگر متهمان تحقیق به شده است؛ و در حال حاضر متهمان با صدور قرار وثیقه و تامین آن، آزاد شدند.

حسب گزارش های واصله، با پیگیری های قضایی از یکی از بیمارستان های دیگر تهران که  چند نفر از بیماران به نحو مشابه صدمه دیده  بودند، مقادیری اقلام دارویی غیرمجاز کشف شد؛ بازپرس پرونده، در حال رسیدگی به این موضوع است.

عباس جعفری دولت آبادی اعلام کرد: برای برخی از مسئولان مرتبط با امور بهداشت و سلامت که در این زمینه اهمال و سهل انگاری کرده اند، پرونده قضایی تشکیل شده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: دادستانی با تمام جرایم مربوط به حوزه سلامت و بهداشت عمومی به طور قاطع برخورد خواهد کرد.

بازداشت 9 نفر در پرونده داروی غیرمجاز چشم

جدید ترین مطالب سایت