لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ادعای گزاف نامزد جمهوریخواهان درباره ایران

سناتور آمریکایی که از گزینه های جمهوری خواهان برای انتخابات سال 2016 است، می گوید رئیس جمهور بعدی می تواند در برابر اروپایی ها ایستاده، توافق هسته ای با ایران را لغو کرده و تحریم های بیشتری وضع کند.

خبرگزاری فارس: سناتور آمریکایی که از گزینه های جمهوری خواهان برای انتخابات سال 2016 است، می گوید رئیس جمهور بعدی می تواند در برابر اروپایی ها ایستاده، توافق هسته ای با ایران را لغو کرده و تحریم های بیشتری وضع کند.

در ادامه تهدید ها و لفاظی های سناتورهای آمریکایی علیه توافق هسته ای احتمالی ایران و گروه موسوم به 1+5، سناتور مارکو روبیو هم هشدار داد که رئیس جمهور بعدی آمریکا می تواند توافق را لغو کرده و به صورت یکجانبه تحریم هایی علیه ایران اعمال کند.

روبیو که با خبرگزاری آسوشیتدپرس صحبت می کرد، با بیان اینکه رئیس جمهور آینده «نباید محدود» به توافقنامه های امضاشده توسط باراک اوباما باشد، گفت: «هرچند چندان ایده آل نیست، اما ایالات متحده می تواند به صورت یکجانبه تحریم های بیشتر و شدیدتری اعمال کند.»

این نماینده آمریکایی یکی از 47 سناتوری است که هفته گذشته به ابتکار تام کاتن سناتور تازه کار و جوان کنگره، نامه ای را علیه توافق هسته ای و خطاب به رهبران ایران نوشتند.

روبیو که از گزینه های احتمالی جمهوری خواهان برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 نیز به شمار می رود، همچنین گفت در صورتی که رئیس جمهور شود، توافق را لغو می کند. وی تصریح کرد تنها توافقی را می پذیرد که برنامه غنی سازی ایران را به طور کامل برچیند.

وی با بیان اینکه حاضر است در برابر اروپایی ها ایستاده و یکجانبه تحریم هایی علیه ایران وضع کند، گفت: «ذره ای شک ندارم که تا ریاست جمهوری بعدی، ایران برخی مفاد این توافق را نقض می کند. آنوقت چالش ما این خواهد بود که ببنیم آیا جامعه اروپا و متحدانمان در سرتاسر جهان می خواهند خود را به ندیدن بزنند و این مسئله را نادیده بگیرند یا اینکه حاضر تحریم ها را مجددا اعمال کنند.»

دور تازه مذاکرات هسته ای روز یکشنبه در شهر لوزان سوئیس آغاز شده و همچنان نیز با شرکت وزرای خارجه ایران و آمریکا ادامه دارد. در حالی که کاخ سفید می گوید توافق هسته ای با ایران الزام آور نیست و یک توافق اجرایی است، اما کنگره خواستار رأی دادن به این توافق است و آن را یک «پیمان» می  داند.

ادعای گزاف نامزد جمهوریخواهان درباره ایران

جدید ترین مطالب سایت