لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بارندگی و لطیف شدن هوا در آبادان

نم نم باران چهره شهرهای جنوب خوزستان به ویژه آبادان و خرمشهر را شست و باعث پاکی هوا و شادی و نشاط جنوبی های خونگرم در آستانه سال جدید شد.

خبرگزاری صدا و سیما: نم نم باران چهره شهرهای جنوب خوزستان به ویژه آبادان و خرمشهر را شست و باعث پاکی هوا و شادی و نشاط جنوبی های خونگرم در آستانه سال جدید شد.

سازمان هواشناسی اعلام کرد میزان بارندگی دیشب 2 و چهار دهم میلی متر بود و این بارندگی ها تا اوایل هفته آینده ادامه دارد.

خوزستانی ها با خوشحالی از بارش رحمت الهی در آستانه عید نوروز ، این بارش را در این ساعت های پایانی سال، زمینه ساز هوای تمیز برای استقبال از مسافران نوروزی می دانند و شکرگزار خداوند متعال هستند.

سازمان هواشناسی اعلام کرد رطوبت فعلی در آبادان و خرمشهر 92 درصد است. 

لغزندگي محورهاي استان فارس     

بارش شدید باران موجب لغزندگی محورهای استان فارس شده است.

فرمانده پلیس راه های شمال استان گفت: از بامداد امروز به علت بارش باران محورهای شمالی استان از جمله شیراز - سپیدان ، شیراز - یاسوج ، شیراز - مرودشت ، شیراز - اصفهان ، شیراز - بوشهر ، شیراز - فسا و محور شیراز - کازرون ، شیراز - خرامه، شیراز - آباده و شیراز - نورآباد لغزنده است و تردد به کندی صورت می گیرد.

سرهنگ سیروسی از رانندگان خواست با توجه به لغزندگی این محورها و کاهش میدان دید با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

فرمانده پلیس راه های شمال استان فارس به مسافران توصیه کرد با سوخت کافی ، شارژ کامل تلفن همراه سفر کرده و با خود وسایل گرم کننده نظیر پتو، غذای کنسرو شده و تجهیزات لازم را داشته باشند.

سرهنگ سیروسی از رانندگان خواست که به توصیه های پلیس در بین راه توجه کرده و از سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند به گزارش کارشناس اداره کل هواشناسی استان فارس با توجه به استقرار و شدت سامانه بارشی در استان فارس تا اوایل هفته آینده در استان فارس بارش های خوبی پیش بینی شده است.

نجات 80 نفر گرفتار شده در برف وکولاک جاده هاي اردبيل     

80 نفر از در را ه ماندگان و مسافران گرفتار در برف و کولاک در جاده های استان اردبیل دیروز با تلاش امدادگران جمعیت هلال احمر نجات پیدا کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیـل گفت:به دنبال بارش برف و کولاک در برخی از جاده ها و محورهای کوهستانی، نجات گران هلال احمر استان اردبیل در 24ساعت گذشته به 80 نفر از هموطنان گرفتار شده در برف و کولاک امدادرسانی کردند.

بهرام غیبی افزود: این مسافران در محورهای نیر به سراب و اردبیل به مشگین شهر در قالب 18خانوار و در 26 دستگاه خودرو گرفتار شده بودند که هلال احمر با اعزام دو تیم عملیاتی با دو دستگاه آمبولانس و چهار نجاتگر به یاری آنها شتافتند.

بارندگی و لطیف شدن هوا در آبادان

جدید ترین مطالب سایت