فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بارش باران و ترافیک روان در جاده‌‌های کشور

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور با تشریح آخرین وضعیت راه های مواصلاتی کشور، گفت: در حال حاضر با بارش باران، جو آرامی در جاده های کشور حکم فرماست.

خبرگزاری مهر: رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور با تشریح آخرین وضعیت راه های مواصلاتی کشور، گفت: در حال حاضر با بارش باران، جو آرامی در جاده های کشور حکم فرماست.

سرهنگ نادر رحمانی گفت: طبق آخرین گزارشات دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه های کشور، در تمامی جاده ها و معابر کشور، وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

وی افزود: با توجه به آغاز مسافرت های نوروزی و پیش بینی های لازم از سوی ماموران پلیس راهور، در حال حاضر استان های فارس، گلستان،  گیلان، مازندران، هرمزگان در اکثر محورها، استان کرمانشاه محور حمیل و اسلام آباد، استان کرمان محور بافق بارش باران گزارش شده و در سایر راه ها و محورهای مواصلاتی، وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

رحمانی از رانندگان برای به همراه داشتن وسایل و تجهیزات ایمنی به خصوص زنجیر چرخ و مواد غذایی که قصد تردد در مسیرهای طولانی را دارند، خواست تا با ماموران پلیس راهور نهایت همکاری را داشته باشند.

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور گفت: محورهای شمشک به دیزین، پونل به خلخال، آزادراه مرزن آباد و چالوس تا اطلاع  ثانوی مسدود است.

بارش باران و ترافیک روان در جاده‌‌های کشور

جدید ترین مطالب سایت