لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مفتی سعودی: تمام کلیساها را نابود کنید!

پس از آنکه یکی از اعضای پارلمان کویت پیشنهاد ممنوعیت ساخت کلیساهای جدید در این کشور را ارایه کرد، مفتی اعظم عربستان نیز اعلام کرد که انهدام تمام کلیساهای موجود کاملا ضروری است.

خبرگزاری ایسنا: پس از آنکه یکی از اعضای پارلمان کویت پیشنهاد ممنوعیت ساخت کلیساهای جدید در این کشور را ارایه کرد، مفتی اعظم عربستان نیز اعلام کرد که انهدام تمام کلیساهای موجود کاملا ضروری است.

خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد؛ ماه گذشته میلادی، اسامه المنور، یکی از اعضای پارلمان کویت خواستار ممنوعیت ساخت کلیساهای جدید در کشورش شد اما تاکنون این لایحه تصویب نشده است.

در همین حال شیخ عبدالعزیز بن عبدالله، مفتی اعظم عربستان در جریان خطابه ای در حضور هیاتی از یک سازمان غیردولتی کویتی با اعلام اینکه ضرورت دارد تا تمام کلیساها در منطقه منهدم شود، گفت: برای کویت بسیار ضروری است که تمام کلیساها نابود و منهدم شود.

در فوریه 2015، این مفتی سعودی در توییتر اعلام کرد که به دنبال ارایه لایحه ای برای از میان بردن تمام کلیساها در عربستان است و از آن زمان مشخص کرده که کلیساهای موجود باید باقی بمانند در حالی که ساخت اماکن غیراسلامی جدید برای عبادت باید منع شود.

جدید ترین مطالب سایت