لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دلربایی تاکسون جدید هیوندای از خریداران

هیوندای موتور روی مدل به سازی شده شاسی بلند تاکسون برای بهره برداری از تقاضای رو به رشد در بخش کراس اوور کامپکت و بالا بردن فروش در چین حساب می کند.

خبرگزاری ایسنا: هیوندای موتور روی مدل به سازی شده شاسی بلند تاکسون برای بهره برداری از تقاضای رو به رشد در بخش کراس اوور کامپکت و بالا بردن فروش در چین حساب می کند.

بزرگترین خودروساز کره جنوبی فروش 570 هزار دستگاه شاسی بلند در بازارهای خارجی در سال 2016 را هدف گذاری کرده که بالاتر از فروش 540 هزار و 53 دستگاه در سال گذشته است.

این مدل که با اسکیپ فورد موتور و تیگوان فولکس واگن رقابت می کند، در کارخانه های هیوندای در کره، چین و اروپا تولید می شود.

مدل جدید تاکسون در شرایطی عرضه می شود که چونگ مونگ کو، رییس هیات مدیره هیوندای پیش بینی کرده است مجموع فروش هیوندای و کیا موتورز در سال 2015 با روند کندتری نسبت به 9 سال گذشته رشد خواهد کرد. تاکسون سال گذشته 11 درصد از کل فروش خودروهای سواری هیوندای را تشکیل داد که بالاتر از سهم هفت درصدی پنج سال گذشته بود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، تاکسون جدید علاوه بر موتور دیزلی دو لیتری که مصرف سوخت بهینه تری دارد، یک موتور دیزلی 1.7 لیتری را هم فراهم می کند و قیمت آن در کره جنوبی از 23.4 میلیون وون (20 هزار و 700 دلار) تا 29.2 میلیون وون آغاز می شود.

از سال 2004 که تاکسون برای نخستین بار معرفی شد، تقریبا چهار میلیون دستگاه در سراسر جهان فروش داشته است و پرفروش ترین مدل شاسی بلند هیوندای در یک دهه گذشته شناخته شد. از این چهار میلیون دستگاه، بیش از 412 هزار دستگاه در آمریکا و بیش از یک میلیون دستگاه در چین به فروش رفته اند.

فروش هیوندای در چین در دو ماه اول امسال 5.7 درصد کاهش یافت در حالیکه فروش کل بازار خودروی این کشور در همین مدت 16 درصد رشد کرد.

دلربایی تاکسون جدید هیوندای از خریداران

جدید ترین مطالب سایت