فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کیم جونگ اون در راه مسکو

وزیر امور خارجه روسیه تاکید کرد که رهبری کره شمالی قرار است نهم مه 2015 برای شرکت در مراسم پیروزی روسیه در جنگ دوم جهانی به مسکو برود و اگر این اتفاق بیفتد، نخستین سفر خارجی رهبری کره شمالی محسوب می شود.

خبرگزاری ایسنا: وزیر امور خارجه روسیه تاکید کرد که رهبری کره شمالی قرار است نهم مه 2015 برای شرکت در مراسم پیروزی روسیه در جنگ دوم جهانی به مسکو برود و اگر این اتفاق بیفتد، نخستین سفر خارجی رهبری کره شمالی محسوب می شود.

سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه به این مساله اشاره نکرد که آیا کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی این دعوت را می پذیرد یا خیر.

پیشتر، وزیر اتحاد مجدد کره جنوبی به خبرگزاری یونهاپ گفته بود که واژه «رهبر» می تواند به کیم یونگ – نام، رهبر صوری کره شمالی اطلاق شود. کرملین از 68 رهبر جهانی برای شرکت در مراسم پیروزی روسیه در جنگ دوم جهانی دعوت به عمل آورده است. 26 رهبر از قبل این دعوت را پذیرفته و همچنین روسای یونسکو و شورای اروپایی نیز قرار است به مسکو سفر کنند.

لاوروف ادامه داد: از میان افرادی که تایید کرده اند تا به مسکو سفر کنند می توان به شی جینپینگ رئیس جمهوری چین، روسای جمهور آفریقای جنوبی، مغولستان، ویتنام، رهبران کوبا و کره شمالی اشاره کرد. همچنین تعدادی از رهبران اروپا نیز چون یونان، قبرس، اسلواکی، جمهوری چک، صربستان، بوسنی و هرزگوین، ایسلند، مقدونیه، مونته نگرو و نروژ در این مراسم شرکت می کنند.

وزیر امور خارجه روسیه ادامه داد: تصمیم آنگلا مرکل صدراعظم آلمان برای حضور در این مراسم به تضعیف کمپین ضد روسی کمک می کند.

سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه گفت، روسیه همچنین از 16 تن از واحدهای نظامی خارجی برای شرکت در رژه پیروزی نهم مه 2015 در مسکو دعوت کرده است. 9 واحد تایید کرده اند که در این رژه شرکت می کنند.

15 هزار سرباز در سراسر میدان سرخ در 2015 رژه می روند که 50 درصد بیشتر از 2010 است. از سراسر روسیه نیز 78 هزار تن در رژه روز پیروزی شرکت می کنند.

کیم جونگ اون در راه مسکو

جدید ترین مطالب سایت