فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مردان روحانی دست به دوربین شدند!

جمع زیادی از خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران، روز چهارشنبه برای مصاحبه با رییس جمهوری و اعضای دولت در حیاط ساختمان هیات دولت حضور یافته بودند.

باشگاه خبرنگاران جوان: جمع زیادی از خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران، روز چهارشنبه برای مصاحبه با رییس جمهوری و اعضای دولت در حیاط ساختمان هیات دولت حضور یافته بودند.

دکتر حسن روحانی در پایان آخرین جلسه هیات دولت در سال ۹۳ در میان خبرنگاران حضور یافت و برای دقایقی به ارائه گزارشی از عملکرد و دستاوردهای دولت در این سال پرداخت و در پایان نیز برای مردم شروع سالی پرثمر آرزو کرد. 

رییس جمهوری در پایان سخنان خود از کاظم روحانی نژاد خبرنگار قدیمی تلویزیون که چندی پیش بازنشسته شده و برای حضور در جلسه رسانه ای امروز دعوت شده بود، تقدیر کرد. 

دکتر روحانی همچنین خطاب به خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران حاضر و همه فعالان عرصه رسانه گفت که از طرف همه ملت ایران از زحمات ایشان سپاسگزاری می کند. 

پس از این سخنان، رییس جمهوری برای ثبت عکس یادگاری با نمایندگان رسانه های حاضر، روی پله های ساختمان هیات دولت در حلقه پرشور خبرنگاران قرار گرفت. 

از نکات جالب مراسم این بود که وقتی دکتر روحانی در میان خبرنگاران قرار داشت، عکاسان نمی توانستند با وی عکس بیندازند که در این هنگام دکتر جهانگیری و دکتر نهاوندیان به یاری عکاسان شتافتند و با گرفتن دوربین از آنها، دوربین به دست شده و عکاسان را به سوی خیل خبرنگاران گرد آمده به دور رییس جمهوری فرستادند تا آنها نیز بتوانند عکس های یادگاری داشته باشند. 

با پایان این بخش از مراسم نیز حالا خبرنگاران مانده بودند و وزرا و معاونان رییس جمهوری که در فضایی متفاوت از همیشه که در مراسم های اینچنینی یک به یک در میان خبرنگاران حاضر می شدند، این بار همه با هم در یک زمان میان نمایندگان رسانه های جمعی حضور یافته بودند و به سوالات پرشمار آنان با روی باز و در فضایی صمیمی پاسخ می گفتند.

مردان روحانی دست به دوربین شدند!

جدید ترین مطالب سایت