لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ثبات قیمت شیرنی و شکلات در آستانه نوروز

دبیر انجمن تولیدکنندگان شیرینی و شکلات گفت: امسال استقبال مردم از خرید شیرنی و شکلات مانند سال گذشته نبوده است.

خبرگزاری ایسنا: دبیر انجمن تولیدکنندگان شیرینی و شکلات گفت: امسال استقبال مردم از خرید شیرنی و شکلات مانند سال گذشته نبوده است.

جمشید مغازه ای با بیان اینکه امسال قیمت شیرنی و شکلات افزایش نیافته است، اظهار کرد: تا کنون تصمیمی برای افزایش قیمت این محصولات برای سال 1394 نگرفته ایم.

وی ادامه داد: علی رغم ثبات قیمت در شیرنی و شکلات امسال استقبال مردم از خرید این محصولات کم بود، چراکه به دلیل مشکلاتی همچون نقدینگی ترجیح مردم برای خرید کالاهای اساسی است.

دبیر انجمن تولیدکنندگان شیرینی و شکلات بازار گرم این محصولات را در شش ماهه دوم سال دانست و اظهار امیدواری کرد به زودی رکود از بازار برداشته شود و صنعت شیرنی و شکلات جان دوباره گیرد.

وی میزان تولید شیرنی و شکلات را در 11 ماهه امسال یک میلیون و 380 هزار تن عنوان و اظهار کرد: با در نظر گرفتن میزان تولید در ماه اسفند می توان گفت که میزان تولید این محصولات نسبت به سال گذشته 10 درصد رشد داشته است.

مغازه ای با اشاره به میزان صادرات شیرنی و شکلات در 11 ماهه امسال گفت: طی این مدت 500 میلیون دلار شیرنی و شکلات صادر شد که نسبت به سال گذشته 11 درصد سود را نشان می دهد.

ثبات قیمت شیرنی و شکلات در آستانه نوروز

جدید ترین مطالب سایت