لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انصارالله به "دریای عرب" رسید

کمیته های مردمی یمن، با ورود به استان ابین در جنوب این کشور، برای نخستین بار به ساحل آب های موسوم به "دریای عرب" رسیدند.

العالم: کمیته های مردمی یمن، با ورود به استان ابین در جنوب این کشور، برای نخستین بار به ساحل آب های موسوم به "دریای عرب" رسیدند.

منابع محلی یمنی به خبرگزاری رویترز گفتند، نیروهای کمیته های مردمی وابسته به جنبش انصار الله و ارتش شهر شقره در استان آبین را جمعه به کنترل خود درآوردند تا از این طریق اولین جای پای خود را در کنار دریای عرب باز کنند.

برپایه این گزارش، ورود نیروهای کمیته های مردمی و ارتش به شهر شقره بدان معنا است که آنها بر همه ورودی های زمینی بندر عدن در فاصله حدود یکصد کیلومتری جنوب غربی که آخرین پایگاه عبدربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی یمن می باشد، کنترل یافته اند.

به نوشته رویترز، در طول یک هفته نبرد شدید نیروهای کمیته های مردمی و ارتش با شبه نظامیان طرفدار عبدربه منصور، نیروهای کمیته های مردمی و ارتش توانستند بندر "المخاء" در شمال غربی شهر عدن و مناطق شمالی مشرف بر این شهر را به کنترل دربیاورند که این امر نشان از آن دارد که شهر عدن با وجود حملات هوایی ارتش سعودی و هم پیمانانش برای دومین روز به یمن، در معرض خطر (سقوط) قرار گرفته است.

انصارالله به "دریای عرب" رسید

جدید ترین مطالب سایت