لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پیش بینی کاهش 6 تا 8 درجه دما در کشور

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور آخرین پیش بینی ها از وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور آخرین پیش بینی ها از وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.

احد وظیفه با اشاره به نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز گفت: در برخی مناطق شمال شرق و شرق کشور بارش پراکنده پیش بینی می شود، که به  تدریج از مقدار ابرها دراین مناطق کاسته می شود، همچنین با عبور موج تراز میانی جو در شمال غرب کشور و بتدریج سواحل غربی دریای خزر افزایش ابر و بارش های موقتی رخ خواهد داد.

وی با اشاره به نفوذ جریان های شمالی در روز یک شنبه گفت: علاوه بر کاهش 6تا 8 درجه ی دما، بارش باران گاهی با رعد وبرق در سواحل دریای خزر، ارتفاعات شرقی البرز و سپس در شمال شرق کشور پیش بینی می شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در ادامه اظهار کرد: با گذر این موج طی روزهای دوشنبه و سه شنبه در غالب مناطق کشور جو آرام بوده و افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

وی با بیان این که دریای خزر امروز مواج خواهد شد، گفت: امروز بخش های شرقی خلیج فارس مواج خواهد بود و روز دوشنبه نیز مجددا خلیج فارس مواج خواهد شد.

به گفته وظیفه، فردا استان اردبیل با کمینه 2 درجه سانتیگراد زیر صفر، سردترین و استان هرمزگان با بیشینه دما 31 درجه سانتیگراد بالای صفر، گرم ترین استان کشور خواهد بود.

وی در خصوص وضعیت جوی استان تهران نیز اظهار کرد: آسمان پایتخت برای فردا کمی ابری در شهرهای شمالی همراه با افزایش ابر و وزش باد و با حداقل و حداکثر دمای 11 و 22 درجه سانتی گراد بالای صفر پیش بینی می شود. همچنین در روز یکشنبه آسمان تهران صاف تا کمی ابری و غبار صبحگاهی با دمای حداقل و حداکثر 13 و 22 درجه سانتی گراد بالای صفر خواهد بود.

پیش بینی کاهش 6 تا 8 درجه دما در کشور

جدید ترین مطالب سایت