لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بلیت اتوبوس‌ و مترو گران شد

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه از افزایش نرخ کرایه اتوبوس درون شهری از صبح امروز خبرداد.

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه از افزایش نرخ کرایه اتوبوس درون شهری از صبح امروز خبرداد. 

 پیمان سنندجی با اعلام افزایش کرایه اتوبوس های درون شهری گفت: مبنای پرداخت کرایه اتوبوس ها، استفاده از کارت های اعتباری است و اگر افراد از این دستگاه استفاده نکنند، می توانند به صورت نقدی این هزینه را بپردازند. 

 وی با بیان اینکه کرایه اتوبوس افرادی که از کارت های اعتباری استفاده می کنند 50 تا 100 تومان افزایش یافته است، گفت: افرادی که از کارت های اعتباری استفاده نمی کنند، قطعا به دلیل جنبه بازدارندگی، نرخ آن بیشتر از سایر مسافرانی است که از این کارت ها استفاده می کنند اما مبالغ در خطوط مختلف متفاوت است. 

 مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه افزود: همچنین در نظر داشته باشید که خطوط عمومی که در طول سال به بخش خصوصی می پیوندند نیز تغییر تعرفه خواهند داشت. 

 براساس مصوبه شورای شهر تهران، نرخ کرایه اتوبوس در سال جاری حدود 15 درصد افزایش یافته است که از صبح امروز این افزایش اعمال شده است. 

همچنین مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از افزایش قیمت بلیت مترو خبر داد. 

 محسن نایبی با اعلام افزایش قیمت بلیت مترو گفت: براساس مصوبه شورای شهر تهران، از صبح امروز پانزدهم فروردین ماه بلیت تک نفره مترو 800 تومان و بلیت دو سفره 1000 تومان به فروش می رسد. 

 وی با بیان اینکه سفرهای مسافرانی که از کارت اعتباری استفاده می کنند نیز 50 تومان گرانتر شده است، گفت: براساس مصوبه شورای شهر، قیمت بلیت مترو افزایش یافته و این در حالی است که در سال قبل بلیت تک سفره 500 تومان و بلیت دو سفره مترو 800 تومان به فروش می رسید.

بلیت اتوبوس‌ و مترو گران شد

جدید ترین مطالب سایت