فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«در حاشیه» مهران مدیری زیر و رو شد!

سریال «در حاشیه» قرار است تا قسمت سی ام بخش های بیمارستانی خود را به اتمام برساند و به نوعی به فشارها و حاشیه هایی که با آن مواجهه شده، پایان دهد.

خبرگزاری ایسنا: سریال «در حاشیه» قرار است تا قسمت سی ام بخش های بیمارستانی خود را به اتمام برساند و به نوعی به فشارها و حاشیه هایی که با آن مواجهه شده، پایان دهد.

مجموعه «درحاشیه»ی مهران مدیری که پیش از این با عنوان «اتاق عمل» شناخته می شد ، پس از پشت سر گذاشتن توقفی سه ماهه مجددا با شرط  و شروطی کار تولید خود را آغاز کرد. از جمله ی این شروط می توان به بیشتر شدن سکانس های مربوط به دکترهای مثبت سریال اشاره کرد.

البته به نظر می رسد سکانس های مربوط به شخصیت دکتر مثبت در سریال، از جمله مواردی است که در بازنویسی  به سریال اضافه شده است.

حال به نظر می رسد دست اندرکاران این مجموعه به جهت فشارهایی که همچنان بر روی این مجموعه وجود دارد، تصمیم گرفته اند بخش های تخلفات بیمارستانی و همچنین بخش های مربوط به بیمارستان را تا قسمت سی ام جمع کنند و به حاشیه های اصلی این مجموعه مبنی بر انتقادات سازمان نظام پزشکی پایان دهند.

فاز اول مجموعه «در حاشیه» در 35 قسمت است و قبل از ماه رمضان پخش تلویزیونی آن به پایان می رسد. اما پس از قسمت سی ام این سریال با وجود شخصیت هایی که خلق کرده است داستان خود را ادامه می دهد.

«در حاشیه» مهران مدیری زیر و رو شد!

جدید ترین مطالب سایت