فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ممنوعیت ساخت‌ و‌ ساز در باغ‌ های کن

رئیس شورای شهر تهران گفت: به طور قطع ساخت و ساز در باغهای کن ممنوع است ما می خواستیم توسط صاحبان باغ و با استفاده از فرمول باغ مسکونی باغات کن را حفظ کنیم اما نشد، تعاونی مسکنی که قصد ساخت و ساز در این محدوده را داشت دارای مجوز بود.

باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس شورای شهر تهران گفت: به طور قطع ساخت و ساز در باغهای کن ممنوع است ما می خواستیم توسط صاحبان باغ و با استفاده از فرمول باغ مسکونی باغات کن را حفظ کنیم اما نشد، تعاونی مسکنی که قصد ساخت و ساز در این محدوده را داشت دارای مجوز بود.

 

مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در حاشیه بازدید جمعی از اعضای شورای شهر تهران از پارک جنگلی یاس که صبح امروز (یکشنبه) برگزار شد در جمع خبرنگاران با اشاره به روند تاسیس این بوستان اظهار کرد: این منطقه جنگلی قبلا در اختیار سازمانها و نهادهای دیگری بود اما بعد از دستور مقام معظم رهبری، در اختیار شهرداری تهران قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: آماده سازی ۱۴۰۰ هکتار پارک کار ساده ای نبود اما شهرداری یک کار جهادی انجام داد. تمام وسایلی که در این بوستان استفاده شده متناسب با استانداردهای طبیعت و فضاهای جنگلی است.

 

رئیس شورای شهر در ادامه به باغات کن اشاره کرد و گفت: به طور قطع ساخت و ساز در باغهای کن ممنوع است ما می خواستیم توسط صاحبان باغ و با استفاده از فرمول باغ مسکونی باغات کن را حفظ کنیم اما نشد. شهردار تهران نیز ۵۰۰ میلیارد تومان برای تهاتر و تملک باغات کن در نظر گرفت.

 

وی تصریح کرد: تعاونی مسکنی که قصد ساخت و ساز در این محدوده را داشت دارای مجوز بود و حتی در دادگاه نیز رای گرفته بود اما قاعدتا نباید این باغات را می فروختند ولی این اتفاق افتاد و قرار است زمین بهتری به این تعاونی مسکن ارائه شود. در این راستا با شهردار منطقه صحبت شده تا زمین معوضی به این تعاونی بدهد.

ممنوعیت ساخت‌ و‌ ساز در باغ‌ های کن

جدید ترین مطالب سایت