لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

توضیح درباره نحوه احراز هویت مشترکان موبایل

معاون رگولاتوری گفت: پس از قطع تمام سیم کارت های بی هویت، از ۲۳ فروردین مشترکان می توانند مطلع شوند که دقیقا چه تعداد سیم کارت به نام آنها ثبت شده و سپس با قطع سیم کارت های بیش از ۱۰ عدد به نام یک کد ملی احراز هویت مشترکان موبایل کامل می شود.

خبرگزاری فارس: معاون رگولاتوری گفت: پس از قطع تمام سیم کارت های بی هویت، از ۲۳ فروردین مشترکان می توانند مطلع شوند که دقیقا چه تعداد سیم کارت به نام آنها ثبت شده و سپس با قطع سیم کارت های بیش از ۱۰ عدد به نام یک کد ملی احراز هویت مشترکان موبایل کامل می شود.

غلامرضا داداش زاده از طراحی سامانه برای اطلاع مشترکان از تعداد سیم کارت های ثبت شده به نام آنها خبر داد و گفت: نگرانی هایی بابت سوء استفاده های احتمالی از کارت های ملی افراد و ثبت سیم کارت در سال های قبل وجود دارد که هدف از راه اندازی این سامانه این است که به افراد اجازه می دهد با وارد کردن کد ملی از تعداد سیم کارت هایی که به نام او ثبت شده مطلع شود.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: این روش نیازمند تامین امنیت کامل است و با توجه به اینکه فعلا مشکلاتی درباره امنیت مشترکان در این سامانه وجود دارد و در نتیجه هنوز با اپراتورها به جمع بندی نرسیده ایم؛ فعلا راه حل کوتاه مدتی را انتخاب کرده ایم.

وی ادامه داد: در این راه حل فعلی که از ۲۳ فروردین آغاز می شود و در حال حاضر امنیت بیشتری دارد، امکان اعلام اینکه دقیقا چه تعداد سیم کارت به نام هر فرد است از سوی اپراتورها وجود دارد.

داداش زاده تصریح کرد: پس از اجرای این مرحله، قطع سیم کارت مالکانی که بیش از ۱۰ سیم کارت دارند آغاز خواهد شد و با اجرای این کار احراز هویت کامل می شود.

معاون رگولاتوری یادآور شد: سیم کارت هایی که از ۸ فروردین ۹۴ به دلیل عدم ارسال کد ملی قطع شدند، مالکان آنها برای وصل مجدد باید به دفاتر امور مشترکان مراجعه کنند. درباره افرادی که تا این تاریخ کد ملی خود را ارسال نکرده بودند محرز شده که سیم کارت به اسم خودشان نبوده است.

توضیح درباره نحوه احراز هویت مشترکان موبایل

جدید ترین مطالب سایت