لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ظریف: خودم را با مصدق مقایسه نمی‌کنم

وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ به این سوال که در سطح مردم شما را مصدق صدا می کنند گفت: من در سطحی نیستم که خودم را با کسی مقایسه کنم.

خبرگزاری ایسنا: محمد جواد ظریف تاکید کرد: چنانچه مذاکرات به نتیجه نرسد دنیا به آخر نخواهد رسید.

وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ به این سوال که در سطح مردم شما را مصدق صدا می کنند گفت: من در سطحی نیستم که خودم را با کسی مقایسه کنم. امیدوارم بتوانم کاری کنم که شایسته محبت مردم باشد تا حالا نه من، نه کس دیگری کاری نکرده که بتواند شایسته محبت مردم باشد.

او در پاسخ به این سوال که چنانچه کتابی منتشر کنید نام کتاب تان را چه خواهید گذاشت گفت: شاید "اقتدار مقاومت مردم".

ظریف که در گفت وگویی تلویزیونی صحبت می کرد در پاسخ به این سوال که شما وقتی تهران را ترک می کنید از چه کسی می خواهید برایتان دعا کند؟ گفت: هرکسی دم دستم باشد مخصوصا به همه مردم و در همه مصاحبه هایم می خواهم که دعا کنند و این لق لقه زبانم نیست و اعتقاد دارم که دعا و محبت مردم اعتقاد به قدرت لایزال الهی است.

وی افزود: حتی از آن هایی که انتقاد می کنند و دلواپس هم هستند هم می خواهم که دعای مان کنند.

وزیر امور خارجه در پاسخ به این که خبرنگاران حاضر در مذاکرات لوزان چقدر شما را اذیت کردند؟ گفت: آن ها اصلا اذیتی نکردند.

رییس تیم مذاکراتی ایران با 1+5 در پاسخ به این سوال که اگر مذاکرات به نتیجه نرسد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ گفت: حتما خوشحال نخواهم شد اما دنیا هم به آخر نخواهد رسید. اگر از منافع ملی دفاع نکردم آن روز خیلی ناراحتم اما تا زمانی که تلاش کرده ام ان شاالله خدا تلاش ها را می بیند. ان الله شاکر علیم (خداوند هم بی نیاز و آگاه است).

ظریف: خودم را با مصدق مقایسه نمی‌کنم

جدید ترین مطالب سایت