فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تهران اواخر هفته بارانی می‌شود

یک کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز و فردا آسمان تهران صاف است، گفت: در اواخر هفته جاری با ورود یک سامانه بارشی به کشور برای تهران و نیمه غربی کشور بارندگی پیش بینی می شود.

خبرگزاری فارس: فریبا گودرزی در خصوص آخرین وضعیت جوی مناطق مختلف کشور گفت: بر اساس تحلیل آخرین داده های هواشناسی برای امروز، در ساعات بعدازظهر با تضعیف جریانات شمال غربی دریای خزر از میزان بارش ها در نواحی دریای خزر کاسته می شود و بارش های پراکنده را در شمال شرق و شرق کشور را پیش بینی می کنیم که می تواند در برخی نقاط با احتمال وقوع رعد و برق همراه باشد.

وی ادامه داد: روزهای دوشنبه و سه شنبه در غالب نقاط کشور جوی آرام پیش بینی می شود و از ساعات بعد از ظهر روز سه شنبه افزایش ابر با احتمال رگبارهای موقتی را در استان خراسان رضوی خواهیم داشت.

این کارشناس سازمان هواشناسی گفت: آب های دریای خلیج فارس از اواخر وقت امشب به تدریج مواج می شود و روز دوشنبه نیز این وضعیت ادامه خواهد داشت و در عصر روز دوشنبه نیمه شرقی آبهای خلیج فارس مواج خواهد بود.

گودرزی در خصوص آخرین وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران امروز صاف است و در ارتفاعات رشد ابر و گاهی وزش باد را داریم و آسمان فردا نیز صاف خواهد بود.

وی ادامه داد: حداکثر دمای هوای تهران امروز 23 درجه سانتیگراد و انتظار داریم صبح فردا نیز کمینه دمای هوای تهران به 15 درجه سانتیگراد برسد.

این کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در اواخر هفته جاری با ورود یک سامانه بارشی به کشور برای تهران و نیمه غربی کشور بارندگی پیش بینی می شود.

تهران اواخر هفته بارانی می‌شود

جدید ترین مطالب سایت