لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فروش کارت‌ های یک ساله مترو از اردیبهشت

عضو شورای اسلامی شهر تهران از فروش یک ساله کارت های ۲ منظوره مترو و اتوبوس از پایان اردیبهشت خبر داد و گفت: افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی از فردا با نصب برچسب ها آغاز می شود.

خبرگزاری فارس: عضو شورای اسلامی شهر تهران از فروش یک ساله کارت های ۲ منظوره مترو و اتوبوس از پایان اردیبهشت خبر داد و گفت: افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی از فردا با نصب برچسب ها آغاز می شود.

ابوالفضل قناعتی در خصوص افزایش نرخ کرایه  تاکسی گفت: از 15 فروردین باید افزایش نرخ انجام می شد اما به دلیل عدم نصب برچسب ها این افزایش نرخ فعلاً انجام نشده است.

به گفته قناعتی ظرف امروز و فردا  برچسب ها نصب می شود و پس از آن افزایش 20 درصدی نرخ کرایه تاکسی را داریم.

وی ادامه داد: در حال حاضر اگر کسی نرخ را بدون نصب برچسب ها افزایش داده کار غیرقانونی است و مردم می توانند به 1888  این تخلف را اعلام کنند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران از افزایش 20 درصدی نرخ اتوبوس خبر داد و گفت: همچنین قیمت مترو هم افزایش پیدا کرده و قیمت هر بلیت یک طرفه 600 و قیمت هر بلیت دو طرفه هزار تومان شده است.

وی در خصوص کارت های بلیت یکساله گفت: برنامه ریزی کرده ایم تا کارت های یکساله که هم مدت دار و هم مبلغ دار هستند طراحی شود و هر چقدر افراد از آنها استفاده می کنند از مبلغ کسر می شود.

قناعتی اضافه کرد: فروش کارت های یکساله از پایان اردیبهشت آغاز می شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص نرخ کارت های یکساله گفت: هنوز به جمع بندی در خصوص قیمت نرسیده ایم.

فروش کارت‌ های یک ساله مترو از اردیبهشت

جدید ترین مطالب سایت