لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پهن کردن فرش قرمز برای اردوغان ننگ است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پهن کردن فرش قرمز پیش پای کسی که به کشور و نظام ما توهین کرده برای دیپلماسی ما ننگ آور است و دولت باید سفر اردوغان به تهران را لغو می کرد.

خبرگزاری فارس: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پهن کردن فرش قرمز پیش پای کسی که به کشور و نظام ما توهین کرده برای دیپلماسی ما ننگ آور است و دولت باید سفر اردوغان به تهران را لغو می کرد.

سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر اردوغان به تهران گفت: با توجه به اظهارات رئیس جمهور ترکیه دولت نباید مجوز سفر وی را صادر می کرد و باید سفر اردوغان لغو و یا حداقل به زمان دیگری موکول می شد.

وی افزود: متأسفانه دولت اقدامی در جهت لغو یا به تعویق انداختن سفر اردوغان نکرده و نمایندگان مجلس از این بابت خیلی ناراحت هستند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: اینکه فردی به کشور، ملت و ارکان نظام ما توهین کند و اتهاماتی را به کشور و نظام وارد کند و در مقابل وی فرش قرمز پهن شود فقط برای دیپلماسی کشور ما ننگ آور است.

 رئیس جمهور ترکیه در روزهای اخیر و در آستانه سفر خود به تهران اظهارات توهین آمیزی را علیه کشور ما مطرح کرده و اتهاماتی را در ارتباط با مسائل منطقه به جمهوری اسلامی ایران نسبت داده بود که این مسئله موجبات اعتراض نمایندگان مجلس شورای اسلامی را نیز به همراه داشت.

پهن کردن فرش قرمز برای اردوغان ننگ است

جدید ترین مطالب سایت