لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مطهری: این دستور رهبر انقلاب، مصلحانه بود

دکتر علی مطهری، نماینده مجلس شورای اسلامی در یادداشتی که برای «عصر ایران» نوشته، به دستور رهبر معظم انقلاب در خصوص خوشامدگویی مهمانداران هواپیماها پرداخته و آن را «مصلحانه» خوانده است.

خبرگزاری ایسنا: دکتر علی مطهری، نماینده مجلس شورای اسلامی در یادداشتی که برای «عصر ایران» نوشته، به دستور رهبر معظم انقلاب در خصوص خوشامدگویی مهمانداران هواپیماها پرداخته و آن را «مصلحانه» خوانده است.

متن کامل این یادداشت به شرح زیر است:

«در ایام تعطیلات نوروز خبری در برخی رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه رهبر انقلاب در جریان سفر به مشهد زمانی که مهماندار هواپیما در خوشامدگویی ابتدایی به مسافران گفته است «و با آرزوی سلامتی برای رهبر معظم انقلاب»، دستور دادند این جمله از متن خوشامدگویی پروازهای شرکت های هواپیمایی حذف شود.

این دستور نشان می دهد که ایشان با هر کاری که شائبه تملق و چاپلوسی داشته باشد مخالفند و اقدام برخی کارگزاران حکومت که بی مناسبت از نام مقام رهبری استفاده می کنند یا به تعریف و تمجید می پردازند مورد رضایت ایشان نیست.

بدیهی است که آرزوی سلامتی برای مقام رهبری در مواقعی که زمینه استجابت دعا فراهم تر است مانند شب های احیاء، کاری قابل قبول بلکه ستودنی است اما اینکه در ابتدای هر پروازی یا در ابتدای نطق هر نماینده ای آرزوی سلامتی برای مقام رهبری شود، گذشته از مسئله تملق، لوث کردن موضوع است چرا که در این مواقع اساسا ذهن ها متوجه این موضوع نیست.

جالب است که اینجانب حدود یک سال پیش همین موضوع بی مناسبت بودن «آرزوی سلامتی برای مقام رهبری» در ابتدای پروازها را با وزیر راه و شهرسازی مطرح کردم و خواستار حذف آن شدم. آنطور که به یاد دارم ایشان گفت از دست من خارج است. همین طور چند ماه پیش، این موضوع و نیز بی مناسبت بودن نصب عکس رهبر انقلاب در قسمت جلوی هواپیما را به مدیرعامل یکی از شرکت های هواپیمایی به صورت پیغام گوشزد کردم ولی اقدامی ندیدم.

این زشت است که این کارها را که شائبه تملق و چاپلوسی دارد آنقدر ادامه بدهیم تا خود مقام رهبری دستور لغو آن را صادر کنند. گویی قبل از اینکه ایشان بگویند خودمان بی مناسبت بودن و عدم ضرورت و آثار منفی آن را درک نمی کنیم.

قطعا باز هم از این دست کارها وجود دارد که باید کنار بگذاریم و کاسه های داغ تر از آش نباشیم. نگرانم که برخی افرادی که ادعای ولایتمداری آنها گوش فلک را کر کرده و البته در عمل ضربه می زنند، مقام رهبری را نیز به دلیل این دستورشان متهم به ضدیت با ولایت فقیه نمایند!

این گونه دستورات موجب اصلاح جامعه است و باید این دستور را «دستور مصلحانه» نامید.

به هرحال از رهبر گرامی انقلاب به خاطر توجه به این موضوع و صدور دستور مناسب صمیمانه سپاسگزارم.»

مطهری: این دستور رهبر انقلاب، مصلحانه بود

جدید ترین مطالب سایت