لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بعد از هدیه تهرانی،روناک یونسی هم وارد عرصه ورزش شد/خانم بازیگر"رونی کلمن"را به ایران می آورد؟

رونی کلمن،قهرمان پرورش اندام جهان روز سوم اردیببهشت ماه به ایران می آید.

بعد از هدیه تهرانی،روناک یونسی هم وارد عرصه ورزش شد/خانم بازیگر"رونی کلمن"را به ایران می آورد؟

رونی کلمن،قهرمان پرورش اندام جهان روز سوم اردیببهشت ماه به ایران می آید.

به گزارش خبرآنلاین در حالی که رونی کلمن قهرمان نامدار پرورش اندام جهان قرار است روز سوم اردیبهشت به ایران بیاید،این حضور او از همین حالا حاشیه های زیادی را به وجود آورده است.

کلمن که 8 دوره قهرمانی در بالاترین سطح مسابقات پرورش اندام را بدک می کشد قرار است در مدت حضورش در تهران که 2 روز است 3 کلاس فشرده بدنسازی را برای علاقمندان به این رشته برگزار کند.نکته جالب در برگزاری این کلاس ها این است که برای نخستین بار بانوان ایران هم می توانند در این کلاس ها حضور داشته باشند و از آن جالب تر این است که سرپرستی بانوان در این کلاس ها را خانم روناک یونسی بر عهده دارد.

بازیگری که تجربه سال ها حضور در فیلم ها و سریال های ایران را دارد و حالا دومین بانوی بازیگر است که پا به عرصه ورزش می گذارد.پیش از این هدیه تهران بازیگر سرشناس سینمای ایران وارد رشته ورزشی ووشو شده بود.ظاهرا خانم یونسی با شرکتی که قرار است کلمن را به ایران بیاورد همکاری دارد و به همین دلیل سرپرستی بانوانی که در این کلاس ها شرکت می کنند بر عهده او است.

اما این یک روی ماجرا است.نکته دیگر این است که قرار بر این شده تا از علاقمندان حضور در کلاس های اموزشی رونی کلمن مبالغی گرفته شود که هرچند رقم آن برای شرکت در سه جلسه کلاس زیاد است اما صف طویلی از علاقمندان را برای ثبت نام به راه انداخته است. پکیچ A  به علاقمندانی ارائه می شود که این مبلغ میلیونی را پرداخت کنند.این پکیج شامل حضور در صندلی های ردیف اول سمینار، عکس یادگاری با رونی کلمن و بیگ رمی، تی شرت با امضای کلمن، اهدای گواهینامه با مهر رییس فدراسیون و کلمن و ... است.

پکیج های B و C و D هم به ترتیب با قیمت های 850 و 650 و 550 هزار تومان ارائه خواهند شد که آپشن های کمتری دارند.

اخبار فرهنگی - خبرآنلاین

جدید ترین مطالب سایت