لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سند محرمانه دفترنتانیاهو/ تنها ۹۰ روز فرصت داریم

مشاوران بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرده اند که این رژیم برای جلوگیری از توافق نهایی هسته ای بین جمهوری اسلامی ایران و گروه ۱+۵ کمتر از ۹۰ روز دیگر فرصت دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، پایگاه صهیونیستی واللا، با اشاره به اینکه به سندی محرمانه ازدفتر نتانیاهو درباره بررسی تفاهم هسته ای بین ایران و گروه 1+5 دست یافته است، نوشت: مشاوران نتانیاهو ایرادهای اساسی تفاهم سوییس را که به ضرر اسراییل هستند، مشخص کرده اند.

تفاهم هسته ای بین ایران و گروه 1+5 در چارچوب بیانیه سوییس پنجشنبه گذشته در لوزان اعلام شد و دوطرف قرار است تا دهم تیرماه مذاکرات را برای دستیابی به توافق نهایی هسته ای ادامه دهند. براساس این سند محرمانه، نگرانی های مشاوران نتانیاهو فعال در دفتر او درخصوص « نحوه نظارت بر برنامه هسته ای ایران، میزان ذخیره سازی اورانیوم غنی شده و روند تحریم ها درصورتی که ایران توافق را نقض کند»،است.

مشاوران نتانیاهو در این سند محرمانه توصیه هایی را هم مطرح و تاکید کرده اند که رژیم صهیونیستی تا 30 ماه ژوئن 2015 (کمتر از سه ماه دیگر) وقت دارد مانع تحقق توافق هسته ای نهایی و رفتن آن به شورای امنیت شود.

دراین سند توصیه شده است که باید هجمه های سیاسی علیه جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و جهان تشدید شده و حمایت از گروه های مقاومت ضد صهیونیستی مستمسک قرار گیرد. رژیم صهیونیستی که در راس تروریسم سازمان یافته قرار دارد و آشکارا از تروریسم تکفیری حمایت همه جانبه می کند، گروه های مقاومت فلسطینی و لبنانی ضد آن را « گروه های مسلح و تروریستی » می خواند.

مشاوران نخست وزیر رژیم صهیونیستی، تمرکز بر موشک های بالستیک ایران را در چارچوب توصیه های خود قرار داده اند.ناظران معتقدند که عناصر رژیم صهیونیستی به زودی حمله های گسترده ای را علیه جمهوری اسلامی ایران با هدف تحت فشار قرار دادن جامعه جهانی به منظور جلوگیری از توافق نهایی هسته ای شروع می کنند.

نتانیاهو دیروز (یکشنبه) در دیدار با رسانه های آمریکایی از قانون گذاران آمریکایی خواست با توافق هسته ای با ایران مخالفت کنند تا به زعم باطل او تهران به سلاح هسته ای دست نیابد. دیان فاینشتاین، سناتور دموکرات آمریکایی با انتقاد از نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: نتانیاهو باید به خود مسلط و خویشتندار باشد و بداند تفاهم هسته ای که با تهران امضا شد تهدیدی برای موجودیت اسراییل به شمار نمی آید.

سند محرمانه دفترنتانیاهو/ تنها ۹۰ روز فرصت داریم

جدید ترین مطالب سایت