فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نرخ جدید بلیت‌های مترو در سال۹۴ + جدول

نرخ جدید بلیت های مترو تهران در سال ۹۴ بر اساس مصوبه شورای شهر با افزایش میانگین ۱۵درصدبعد از پایان تعطیلات نوروز به اجرا در آمده است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل ازتسنیم،  براساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، به شهرداری اجازه داده شد نرخ  های جدید کرایه حمل و نقل عمومی بعد از پایان تعطیلات به اجرا درآید.

شرکت بهره  برداری متروی تهران نیز افزایش نرخ بهای بلیت مترو را اعمال کرده که بر این اساس بلیت تک سفره از 500 تومان به 600 تومان و بلیت دوسفره از 800 تومان به 1000 تومان افزایش یافته است. بلیت های اعتباری مبلغ دار نیز براساس این مصوبه دستخوش تغییراتی شده که شرح قیمت های جدید در جدول زیر است. این نوع بلیت ها دارای اعتبار ریالی هستند و به تناسب طول سفر از اعتبار آنها کاسته می شود.

براین اساس دارندگان بلیت اعتباری مبلغ دارهنگام خروج، بلیت خود را روی دستگاه های کنترل قرار می دهند، هزینه سفر براساس مبالغ مندرج در جدول نواحی شش گانه از بلیت کسر می شود در غیر این بهای طولانی ترین مسیر (ناحیه 6) از بلیت اعتباری مبلغ دار کسر خواهد شد.

نرخ جدید بلیت‌های مترو در سال۹۴ + جدول

براین اساس سازمان تاکسیرانی نیز اعلام کرد تاکسیران ها باید تا نصب برچسب  نرخ های جدید روی شیشه تاکسی ها از افزایش نرخ کرایه  ها خودداری کنند اما سازمان اتوبوسرانی بعد از پایان تعطیلات نسبت به افزایش نرخ کرایه اتوبوسرانی اقدام کرد.

نرخ جدید بلیت‌های مترو در سال۹۴ + جدول

جدید ترین مطالب سایت