لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اتحادیه اروپا: تا 30 ژوئن با ایران توافق می‌کنیم

کاترين ري سخنگوي مسئول سياست خارجي اتحاديه اروپا روز سه شنبه ابراز اطمينان کرد که ايران و 1+5 بتوانند در ضرب الاجل مقرر، به توافق جامع هسته اي دست يابند.

خبرگزاری فارس:  کاترين ري سخنگوي مسئول سياست خارجي اتحاديه اروپا روز سه شنبه ابراز اطمينان کرد که ايران و 1+5 بتوانند در ضرب الاجل مقرر، به توافق جامع هسته اي دست يابند.

خانم ري در پاسخ به اين سوال که آيا طرفين مي توانند تا 30 ژوئن (9 تير) به توافق جامع دست يابند يا نه، گفت: «اطمينان داريم که مي توانيم برسيم.»

هيأت هاي ديپلماتيک ايران و کشورهاي موسوم به گروه 1+5 پنجشنبه (13 فروردين ماه) اعلام کردند به تفاهمي بر سر چارچوب توافق نهايي رسيده اند که قرار است زيربناي ادامه رايزني ها تا ضرب الاجل خودخوانده 30 ژوئن (9 تيرماه) باشد.

بيانيه مشترکي که «محمدجواد ظريف» وزير خارجه ايران و «فدريکا موگريني» مسئول سياست خارجي اتحاديه اروپا در لوزان قرائت کردند به مشخص کردن رئوس چارچوبي مي پردازد که طرفين براي توافق نهايي به آن رسيده اند.

علاوه بر اين، ايران و آمريکا همزمان سندهاي جداگانه و متفاوتي منتشر کرده اند که به شرح جزئياتي از مفاد مورد توافق طرفين مي پردازد. محمد جواد ظريف سند طرف آمريکايي (فکت شيت) را رد کرده و آن را تلاش طرف آمريکايي براي مصادره به مطلوب تفاهم ياد شده خوانده است.

اتحادیه اروپا: تا 30 ژوئن با ایران توافق می‌کنیم

جدید ترین مطالب سایت