لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آخرین مهلت ثبت‌ نام آزمون استخدام دولتی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از به پایان رسیدن مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در ساعت ۲۴فردا،پنجشنبه ۲۰فروردین خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از به پایان رسیدن مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در ساعت ۲۴فردا،پنجشنبه ۲۰فروردین خبر داد.

حسین توکلی گفت:مهلت ثبت نام در آزمون عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور ساعت ۲۴فردا به پایان میرسد،لذا به داوطلبان واجد شرایطی که تا کنون نسبت به ثبت نام اقدام نکرده اند توصیه می شود در مهلت باقی مانده به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.orgمراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی از امکان ویرایش اطلاعات خبر داد و افزود: همچنین افرادی که در روزهای قبل ثبت نام کرده اند اما اطلاعات آن ها نیاز به ویرایش دارد نیز می توانند تا ساعت ۲۴فردا با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

آزمون سنجش آموزش کشور در مورد شرایط و ضوابط هر یک از دستگاه های اجرایی توضیح داد: شرایط و ضوابط ثبت نام در هر یک از دستگاه های اجرایی در دفترچه راهنما و اطلاعیه ای که در تاریخ 10 فروردین ماه روی سایت سازمان سنجش منتشر شده، قرار گرفته است.

توکلی با تاکید بر اینکه این آزمون توسط سازمان سنجش و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار می شود در مورد تاریخ برگزاری و تعداد ثبت نام کنندگان اظهار کرد: این آزمون در تاریخ اول خردادماه 94 در حوزه های امتحانی مربوط برگزار می شود. تا 8 صبح امروز (چهارشنبه ۱۹ فروردین ماه) ۱۵۳هزار و ۶۸۴ داوطلب (۱۸هزار و ۵۹۳ داوطلب برای شرکت در آزمون سازمان آموزش فنی و حرفه ای و ۱۳۵هزار و ۹۱داوطلب برای شرکت در آزمون سایر دستگاه های اجرایی) نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند.

آخرین مهلت ثبت‌ نام آزمون استخدام دولتی

جدید ترین مطالب سایت