لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

طبقه هفتم علاء الدین باید تخریب شود

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری باید کل طبقه هفتم علاء الدین را تخریب کند نه فقط چند پارتیشن را آیا شهرداری اجازه می دهد که بقیه مردم هم دو طبقه خلاف روی ساختمانشان بسازند؟

خبرگزاری فارس: عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری باید کل طبقه هفتم علاء الدین را تخریب کند نه فقط چند پارتیشن را آیا شهرداری اجازه می دهد که بقیه مردم هم دو طبقه خلاف روی ساختمانشان بسازند؟

محسن سرخو در خصوص ساختمان علاءالدین گفت: شهرداری اعلام کرده است که طبقه هفتم این ساختمان باید برچیده شود اما فقط پارتیشن بندی های آنجا برداشته شده است.

وی با تأکید بر این موضوع که ساخت طبقه هفتم غیرقانونی و خلاف بوده است گفت: اما طبقه خلاف همچنان سر جای خود باقی است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه پارتیشن ها که خلاف نبوده است ساخت طبقه خلاف بوده گفت: شهرداری باید اقدامات لازم در جهت تخریب این طبقه را انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه از شهرداری سؤال کرده ایم چرا تاکنون این طبقه تخریب نشده است گفت: هنوز به ما جوابی نداده اند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر این موضوع که مصوبه باید اجرایی شود گفت: اگر مالک حقی دارد که باید اعاده و پیگیری کند اما این طبقه برای تخریب رأی کمیسیون ماده 100 را دارد.

به گفته سرخو خیلی از افراد به مالک علاءالدین برای این طبقه پول داده اند ولی هنوز پولشان را پس نگرفته اند و امیدوارند که مغازه هایشان را پس بگیرند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: شهرداری باید کل طبقه را تخریب کند نه پارتیشن ها را آیا شهرداری اجازه می دهد که بقیه مردم هم دو طبقه خلاف روی ساختمانشان بسازند؟

وی تأکید کرد: باید رویه شهرداری تغییر کند و اگر مصوبه تخریب علاءالدین همه مراحل را طی کرده شهرداری باید آن را اجرا کند.

طبقه هفتم علاء الدین باید تخریب شود

جدید ترین مطالب سایت