لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تام کاتن: باید ایران را 3 روزه بمباران کنیم!

تام کاتن سناتور تندروی آمریکایی مدعی شد که حمله نظامی به تاسیسات هسته ای ایران می تواند توانایی هسته ای این کشور را فلج کند. نماینده جمهوی خواه مجلس سنای آمریکا نیز بیان اینکه بمباران تأسیسات هسته ای ایران سه روز وقت می گیرد گفت جنگ با ایران شبیه جنگ عراق نخواهد بود.

خبرگزاری فارس: تام کاتن سناتور جمهوریخواه و تندروی آمریکایی که بانی نامه به مقامات ایران نیز است در اظهاراتی گفت که حمله نظامی به تاسیسات هسته ای به گونه ای که باعث یک جنگ گسترده نشود می تواند در جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای موثر باشد.

سناتور ایالت آرکانزاس به یو اس ای تودی گفت: تواناییهای نظامی آمریکا حیرت آور است. حملات هوایی اسرائیل به تاسیسات هسته ای سوریه و عراق و اظهارات خود باراک اوباما راجع به گزینه نظامی نشان می دهد که بمباران تاسیسات هسته ای ایران می تواند کاملا موثر باشد.

کاتن از مخالفان اصلی مذاکرات هسته ای ایران با گروه 1+5 است و مدعی است که آمریکا امتیازات زیاد و خطرناکی به طرف ایرانی واگذار کرده است.

موضعیگیریهای اخیر تام کاتن از جمله نامه اخیر وی به ایران که در آن گفته شده رئیس جمهوری بعدی آمریکا توافق احتمالی هسته ای را لغو خواهد کرد با واکنش تند مقامات کاخ سفید و همتایان وی در کنگره مواجه شده بود.

نماینده جمهوی خواه مجلس سنای آمریکا نیز بیان اینکه بمباران تأسیسات هسته ای ایران سه روز وقت می گیرد گفت جنگ با ایران شبیه جنگ عراق نخواهد بود.

کاتن به برنامه رادیویی «واشنگتن واچ» گفته بود اقدام نظامی علیه ایران مانند جنگ سال 2003 عراق نخواهد بود و در عوض مشابه بمباران چهار روزه عراق در سال 1999 خواهد بود که به دستور «بیل کلینتون» انجام شد.

تام کاتن: باید ایران را 3 روزه بمباران کنیم!

جدید ترین مطالب سایت