لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تاکید کاخ سفید بر رفع مرحله ایی تحریم‌ها

معاون مشاور امنیت ملی آمریکا بار دیگر با تأکید بر رفع مرحله ای تحریم ها گفت در صورتی که این روال طی نشود، توافقی هم وجود نخواهد داشت.

خبرگزاری فارس: معاون مشاور امنیت ملی آمریکا بار دیگر با تأکید بر رفع مرحله ای تحریم ها گفت در صورتی که این روال طی نشود، توافقی هم وجود نخواهد داشت.

«بن رودز»، معاون مشاور امنیت ملی آمریکا بار دیگر بر مرحله بندی اقدامات رفع تحریم ها علیه ایران تأکید کرد.

وی گفت در صورتی که توافق نهایی حاوی مفادی برای رفع مرحله ای تحریم ها بر اساس پایبندی ایران (به توافقنامه) نباشد، توافقی هم وجود نخواهد داشت.

رسانه های آمریکایی هنوز به جزئیات بیشتری از این خبر اشاره نکرده اند. اخبار تکمیلی به محض دریافت به اطلاع مخاطبان گرامی خواهد رسید.

هیأت های دیپلماتیک ایران و کشورهای موسوم به گروه 1+5 پنجشنبه (13 فروردین ماه) اعلام کردند به تفاهمی بر سر چارچوب توافق نهایی رسیده اند که قرار است زیربنای ادامه رایزنی ها تا ضرب الاجل خودخوانده 30 ژوئن (9 تیرماه) باشد.

بیانیه مشترکی که «محمدجواد ظریف» وزیر خارجه ایران و «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در لوزان قرائت کردند به مشخص کردن رئوس چارچوبی می پردازد که طرفین برای توافق نهایی به آن رسیده اند.

علاوه بر این، ایران و آمریکا همزمان سندهای جداگانه و متفاوتی منتشر کرده اند که به شرح جزئیاتی از مفاد مورد توافق طرفین می پردازد. محمد جواد ظریف سند طرف آمریکایی (فکت شیت) را رد کرده و آن را تلاش طرف آمریکایی برای مصادره به مطلوب تفاهم یاد شده خوانده است.

تاکید کاخ سفید بر رفع مرحله ایی تحریم‌ها

جدید ترین مطالب سایت