فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

توزیع CD نیرنگ های لوزان در نماز جمعه تهران

جمعیت زیادی از نمازگزاران تهرانی روزجمعه پس از اقامه نماز با برگزاری راهپیمایی هتک حرمت به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده را محکوم کردند.بر اساس این گزارش سی دی هایی با عنوان « نیرنگ های لوزان سوییس» تهیه شده بود به قیمت 10 هزار ریال به فروش می رسید.

خبرگزاری ایرنا: جمعیت زیادی از نمازگزاران تهرانی روزجمعه پس از اقامه نماز با برگزاری راهپیمایی هتک حرمت به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده را محکوم کردند.

مازگزاران با سر دادن شعارهایی از جمله مرگ بر تکفیری، آل سعود نابود باید گردد، هیهات من الذله، ملت انقلابی پیر و جوان مطیع امر رهبر از مقابل دانشگاه تهران تا خیابان 12 فروردین راهپیمایی کردند.

راهپیمایان با در دست داشتن پلاکاردهایی که روی آنها شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نوشته شده بود پرچم آمریکا و اسرائیل را به آتش کشیدند. 

بر اساس این گزارش سی دی هایی با عنوان « نیرنگ های لوزان سوییس» به قیمت 10 هزار ریال به فروش می رسید. 

نشریه حیات طیبه که توسط بنیاد شهید امور ایثارگران چاپ شده بود در میان نمازگزاران رایگان توزیع شد. دو هفته نامه عبرت های عاشورایی که تهیه شده بود در دستان نمازگزاران مشاهده می شد. 

صندوق هایی نیز به منظور جمع آوری کمک های مردمی به ملت مظلوم یمن و فلسطین در اطراف جایگاه نماز جمعه دانشگاه تهران نیز در نظر گرفته شده بود.

توزیع CD نیرنگ های لوزان در نماز جمعه تهران

جدید ترین مطالب سایت