فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مک‌کین: جان کری خیالاتی شده است

جان مک کین، سناتور جمهوریخواه آمریکایی که همواره مخالف مذاکرات هسته ای میان دولت آمریکا و ایران بوده است پس از سخنان جان کری درباره دستاوردهایی که آمریکا در توافق هسته ای با ایران به دست آورده در مصاحبه ای گفت که وزیر خارجه آمریکا خیالاتی شده است.

خبرگزاری تسنیم: سناتور جمهوریخواه آمریکایی در واکنش به سخنان وزیر خارجه این کشور درباره دستاوردهای توافق هسته ای با ایران گفت که وی خیالاتی شده است.

به گزارش نشریه کنگره آمریکا «هیل»، جان مک کین، سناتور جمهوریخواه آمریکایی که همواره مخالف مذاکرات هسته ای میان دولت آمریکا و ایران بوده است پس از سخنان جان کری درباره دستاوردهایی که آمریکا در توافق هسته ای با ایران به دست آورده در مصاحبه ای گفت که وزیر خارجه آمریکا خیالاتی شده است.

وی در ادامه گفت که جان کری باید از توافق هسته ای اطلاع داشته باشد اما با اینحال تصمیم گرفته که آن را به شیوه دیگری تفسیر کند. به گفته مک کین اظهارات رهبر ایران درباره سیاه یا سفید بودن این توافق صحیح است.

رئیس کمیته خدمات مسلح سنا در پایان گفت: شما خواهید دید که آنها (ایرانی ها) هرگز با موضوعاتی که کری مدعی شده موافقت نکرده اند. من نمی توانم رهبر ایران را سرزنش کنم زیرا تصور نمی کنم که هرگز با این مسائل موافقت کنند. به نظرم کری سعی داشت درمورد وعده هایی غیرواقعی صحبت کند و از سوی دیگر امیدوار بود که ایرانی ها واکنش چندانی به آن نشان ندهند.

ایران و آمریکا اخیرا از دستیابی به چارچوب توافق هسته ای میان طرفین پس از مدتها خبر دادند اما تیم های مذاکره کننده برداشت های متفاوتی از این توافق به ویژه در موضوع لغو تحریم ها ارائه دادند که منجر به واکنش هایی در داخل ایران و آمریکا شد.

مک‌کین: جان کری خیالاتی شده است

جدید ترین مطالب سایت