لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

زمان پخش مجدد سریال جنجالی تلویزیون

کمال تبریزی درباره  آخرین وضعیت سریال «سرزمین کهن» که پس از پخش قسمت های ابتدایی به دلیل پاره ای اعتراضات متوقف شد، اظهار کرد: تمام اصلاحات قبلی کنار می رود و اصلاحات جدید را آغاز می کنیم که بسیار کمتر از قبل خواهد بود.

خبرگزاری ایسنا: کمال تبریزی درباره  آخرین وضعیت سریال «سرزمین کهن» که پس از پخش قسمت های ابتدایی به دلیل پاره ای اعتراضات متوقف شد، اظهار کرد: تمام اصلاحات قبلی کنار می رود و اصلاحات جدید را آغاز می کنیم که بسیار کمتر از قبل خواهد بود.

این کارگردان گفت: طبق صحبتی که با آقای پورمحمدی (معاون سیما) داشتیم، قرار است پخش  سریال تاریخی «سرزمین کهن» از پاییز آغاز شود.

وی تاکید کرد: اصلاحات قبلی، خود دلایل مشکلات به وجود آمده شد و حذف برخی صحنه ها سوءتفاهماتی را پیش آورد و برگشتن آن صحنه ها بسیاری از چیزها را روشن خواهد کرد.

کمال تبریزی که سریال «ابله» را در شبکه نمایش خانگی در حال پخش دارد، همچنین معتقد است: برخلاف کارهای شبکه نمایش خانگی که شروع طوفانی دارند، «ابله» آرام آرام مخاطبانش بیشتر می شود و مخاطب با لحن و حرف سریال آشنا می شود.

این کارگردان از پایان فاز اول این مجموعه خبر داد و گفت: تصویربرداری فاز اول تمام شده و قسمت های باقیمانده در حال آماده سازی هستند. ادامه کار بستگی به بازخورد نهایی دارد تا اگر شد فاز دوم را ادامه دهیم.

وی با اشاره به بازخوردهای این مجموعه اظهار کرد: وزارت ارشاد و موسسات ویدئو رسانه سلایق مخاطبان شبکه نمایش خانگی را به سمت فضای خاصی و محصولات خاصی گرایش داده اند. اگر این را در نظر بگیریم استقبال از «ابله» خوب بوده است.

تبریزی با اظهار رضایت از اولین تجربه اش در شبکه نمایش خانگی، درباره  ادامه کار در این فضا گفت: «ابله» تجربه خوبی برایم بود اما آنقدر طرح و ایده در سینما دارم که فکر نکنم به این زودی برگردم.

زمان پخش مجدد سریال جنجالی تلویزیون

جدید ترین مطالب سایت