لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

طرح‌ توانمندسازی زنان خانه‌دار در سال 94

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در جریان سفر به استان البرز با استاندار این استان دیدار کرد و از اجرای طرح های توانمندسازی زنان خانه دار در سال ۹۴ خبر داد.

خبرگزاری فارس: معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در جریان سفر به استان البرز با استاندار این استان دیدار کرد و از اجرای طرح های توانمندسازی زنان خانه دار در سال ۹۴ خبر داد.

شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در جریان سفر به استان البرز برای شرکت در جشن میلاد نور که به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و ولادت حضرت امام (ره) انجام شد، با استاندار این استان دیدار و درباره مشکلات و راهکارهای بهبود وضعیت زنان استان البرز گفت وگو کرد.

شهیندخت مولاوردی شب گذشته در دیدار با سیدحمید طهایی استاندار البرز اظهار داشت: باید به موضوع بهره گیری بیشتر از ظرفیت و استعداد زنان در عرصه مدیریت و اداره کشور توجه ویژه ای شود. استفاده از توانمندی ها و شایستگی های زنان به عنوان نیمی از جمعیت کشور در عرصه های گوناگون مدیریت به عنوان نیاز جامعه مطرح است که می توان با توجه به این امر، به روند توسعه و پیشرفت کشور کمک کرد.

استاندار البرز نیز در این دیدار ضمن مطرح کردن مشکلات این استان، خواستار بهره مندی البرز از امکانات، در حد یک استان شد.

همچنین معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در حاشیه این دیدار در گفت وگو با خبرنگاران از پیگیری لایحه بیمه زنان خانه دار، کاهش ساعت کار زنان دارای شرایط خاص و اجرای طرح های توانمندسازی زنان خانه دار در سال 94 خبر داد و گفت: با تحقق سیاست های دولت به ویژه در حوزه اقتصادی، امیدواریم طرح های متعددی به ویژه طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار را در حوزه زنان و خانواده اجرا کنیم.

طرح‌ توانمندسازی زنان خانه‌دار در سال 94

جدید ترین مطالب سایت