لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پانادیچ: بازیکنان باید روزی سه جلسه تمرین کنند

مربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس بازیکنان خوب و جوانی دارد اما باید روزی سه جلسه تمرین کنند تا شرایط تیم بسیار خوب شود.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، پانادیچ در خصوص وضعیت پرسپولیس در چند روزی که او مسئولیت تمرین این تیم را برعهده گرفته بود، گفت: همه چیز خیلی خوب است همانطور که خودتان می دانید پیش از ما دوستانمان در این تیم کار می کردند و امکان زیادی فراهم کردند که ما با بازیکنان آشنا شویم البته از مشکلات پرسپولیس آگاه هستیم و می دانیم که این تیم چه رده ای در جدول رده بندی دارد. ما دوست داریم کار خوبی در پرسپولیس انجام دهیم اما این مسئله ظرف دو روز قابل انجام نیست. ما دست به اقداماتی خواهیم زد تا هرچه سریع تر پرسپولیس را از اینجای جدول بالاتر بیاوریم.

وی در مورد دیدار فردای پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان و اینکه چه شناختی از این تیم در این شرایط دارند تصریح کرد: ما همه چیز را به دقت زیر نظر داریم و همه چیز را به خوبی آنالیز کرده ایم و قرار است دانسته هایمان را به بازیکنان اطلاع دهیم تا آماده فردا در زمین حاضر شوند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه پتانسیل این تیم را چطور می بیند،  افزود: به نظر من پرسپولیس و بازیکنانش پتانسیل بسیار زیادی دارند. در این تیم بازیکنان جوان خوبی بازی می کنند اما باید خیلی کار کنند و به همین دلیل باید روزی سه بار تمرین انجام دهند.

وی در پاسخ به این سؤال که قبل از اینکه به ایران بیاید چقدر از پرسپولیس شناخت داشت، گفت:  بله من از پرسپولیس شناخت داشتم. پرسپولیس بزرگترین باشگاه آسیاست، مگر اینطور نیست؟

وی در پایان در مورد قراردادش با پرسپولیس خاطرنشان کرد:  من تا پایان فصل آینده با پرسپولیس قرارداد بسته ام.

پانادیچ: بازیکنان باید روزی سه جلسه تمرین کنند

جدید ترین مطالب سایت