لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دربی قعرنشینان با تساوی پایان یافت

دو تيم نفت م.سليمان و راه آهن در پايان 90 دقيقه تلاش به تساوي بدون گل دست يافتند.

به گزارش "ورزش سه" جدال فانوس به دستان در مسجد سلیمان بدون داشتن برنده و گل به پایان رسید.

هفته بیست و پنجم لیگ برتر، ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

داور: حسین زرگر، کمک ها: مهدی الوندی، محمد راهی

اخطار: مهرداد محمدی (40)؛ سیامک کوهنورد (55)؛ ننزیچ (76)؛ ایران نژاد (72) از راه آهن و تیغ نورد (82)؛ سالارزاده (92) از نفت م.سلیمان

اخراج: سالارزاده (95) از نفت م.سلیمان

نفت مسجد سلیمان:

گئورگی گئورگیف، سیدجلال عبدی، حمید بوحمدان، محمود تیغ نورد، سعید سالارزاده، میلاد جعفری (66 فرزاد محمدی)، حسین مالکی، کیوان امرایی، حمزه حدادی، روسلان ملزدینف و الکساندر پاشنکو(57- رضا درویشی)

سرمربی: بهروز مکوندی

راه آهن: 

ایگور ننزیچ، محسن میرابی، رامین رضاییان، مهرداد محمدی (90 کلاه کج)، سیامک کوهنورد، میلاد محمدی، عباس محمدرضایی (70 خوش هوا)، امین منوچهری، بهادر عبدی، محسن ایران نژاد و مجتبی شیری (62- مارتین موتومبا)

سرمربی: فرهاد کاظمی

شرح گل:

0 – 1 (راه آهن): در حالی که نفتی ها حملاتی را روی دروازه راه آهن داشتند، مهرداد محمدی پشت محوطه جریمه نفت صاحب توپ شد و با شوتی دیدنی دروازه حریف را باز کرد. گئورگیف نیز با شیرجه بلند به توپ نرسید تا این گل در دقیقه 50 به ثمر برسد.

1 – 1 (نفت مسجدسلیمان) : حرکت مالکی درون محوطه جریمه راه آهنی با خطای ایران نژاد روبرو شد و داور نیز نقطه پنالتی را نشان داد و این ضربه را بوحمدان به گل اول نفتی ها تبدیل کرد.

بهترین بازیکن:

دروازه بان های دو تیم، بهترین و موثرترین بازیکنان زمین بودند. ایگور ننزیچ و گئورگی گئورگیف، بارها با عکس العمل های دیدنی خود مانع فروپاشی بیشتر دروازه تیم شان در این بازی مهم شدند.

شرح بازی :

یکی از بازی های حساس انتهای جدول لیگ برتر که بین دو تیم قعرنشین نفت مسجد سلیمان و راه آهن انجام شد با تقسیم امتیازات دو تیم به پایان رسید.

این بازی که با حملات نفتی ها آغاز شد، پس از گذشت دقایقی از بازی به حالت متعادل درآمد و البته به سبک بازی های اینچنینی، تا پایان نیز اصلا بازی سرد و بی حالی نبود، مهمترین حمله نفتی در نیمه اول سه ضربه ای بود که پیاپی به دروازه راه آهن زده شد اما واکنش های دیدنی ننزیچ، نفتی ها را از به گل رسیدن محروم کرد و در طرف مقابل نیز تک به تک شیری می توانست راه آهن را پیش بیندازد که آن هم توسط گئورگیف مهار شد. در نهایت این نیمه با همین نتیجه به پایان رسید و دو تیم راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم نیز، در ادامه نیمه اول دو تیم حملاتی را برروی دروازه یکدیگر داشتند و می توان گفت که نفتی ها برتری نسبی نسبت به حریف خود داشتند، ولی این راه آهن بود که روی یک غافلگیری و با شوت از راه دور بازیکن خود از حریف پیش افتاد، در ادامه حملات نفتی رونق بیشتری گرفت و آنها نیز توانستند از روی نقطه پنالتی به گل تساوی برسند.

پس از این دو گل، هر دو تیم می توانستند بازهم دروازه های یکدیگر را باز کنند که از شانس کافی برای این کار برخوردار نبودند و در نهایت نیز با تقسیم امتیازات بازی را به پایان بردند تا جایگاهشان در جدول رده بندی دست نخورد و کماکان در رده های پانزدهم و شانزدهم جدول جا خوش کرده باشند و در حالی که پنج هفته به پایان رقابت ها باقی مانده است نامزدهای اصلی سقوط به لیگ دسته اول باشند.

دقایق حساس:

دقیقه 6 -  حمله سریع و سانتر نفتی اولین موقعیت خطرناک را روی دروازه را رقم زد و ضربه سر ملزدینف به تیر دروازه راه آهنی ها برخورد کرد و در برگشت وی مجددا ضربه دیگری را روانه دروازه راه آهنی ها کرد و عکس العمل دیدنی ننزیچ بازهم مانع از گل شدن این موقعیت و ضربه سوم وی را مدافع حریف از روی خط دروازه برگرداندند.

دقیقه 15 – ضربه ایستگاهی راه آهنی ها را عباس محمدرضایی، با شوتی سنگین روانه دروازه نفت کرد اما واکنش دیدنی گئورگیف باعث به کرنر رفتن این توپ شد.

دقیقه 27 – حسین مالکی در محوطه جریمه راه آهنی ها با جاگذاشتن دو مدافع پیش روی خود، دروازه این تیم را تهدید کرد اما بازهم شیرجه ننزیچ باعث مهار این توپ و دفع شدن این خطر از روی دروازه اش شد.

دقیقه 29 – شوت محمود تیغ نورد از پشت محوطه جریمه راه آهن، دروازه این تیم را با خطر روبرو کرد اما ننزیچ با شیرجه ای توپ را از آن خود کرد.

دقیقه 31 – خطناک ترین حمله راه آهنی ها روی دروازه نفت مسجدسلیمان در این لحظه شکل گرفت و مجتبی شیری در حالیکه با دروازه بان حریف تک به تک شده بود شوت خود را زد ولی گئورگیف به خوبی این توپ را مهار کرد.

دقیقه 33 – حرکت میلاد جعفری از جناح چپ باعث سانتر خطرناکی روی دروازه راه آهن شد اما ننزیج در شش قدم با شیرجه ای توپ را قطع کرد.

دقیقه 41 – ضربه ایستگاهی نفت را میلاد جعفری از پشت محوطه جریمه به سمت دروازه راه آهن زد که ننزیچ این توپ را از سه کنج دروازه خود دور کرد.

دقیقه 50 – حرکت امرایی درون محوطه جریمه با شوتی از زاویه بسته توسط وی ادامه یافت که این ضربه با برخورد به مدافع راه آهن از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.

دقیقه 78 – امرایی در حالی مدافع پیش روی خود را جاگذاشت و در محوطه جریمه با ننزیچ تک به تک شد و نتوانست از فرصت خود استفاده کند و ضربه او از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.

دقیقه 96 – ضربه ایستگاهی راه آهن را رضائیان زد و این تو با عکس العمل دیدنی گئورگیف دفع شد.

اتفاق ویژه:

نفت مسجدسلیمان در حالی این بازی را آغاز کرد که از داشتن تماشاگر محروم بود. البته این محرومیت، فقط شامل تماشاگران درون زمین برای این تیم بود و در اتفاقی عجیب بیشتر از هزار نفر از هواداران این تیم از روی تپه های بیرون استادیوم و دکل ها و ساختمان های اطراف به تشویق به تیم شهر خود پرداختند.

دربی قعرنشینان با تساوی پایان یافت

جدید ترین مطالب سایت