لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حسنی‌خو: وزارت‌ورزش موافق‌ماندن کی‌روش است

از روز گذشته يک نام تقريبا آشنا براي روزنامه نگاران ورزشي به اخبار مربوط تمديد مذاکره با کي روش شنيده شده است.

به گزارش "ورزش سه"، علی حسنی خو مدیر کل حراست وزارت ورزش به عنوان نماینده این وزارتخانه در جلسات تمدید قرارداد شرکت می کند.این اتفاق در شرایطی است که زمزمه هایی مبنی بر قطعیت پایان کار کی روش و فدراسیون فوتبال ایران وجود دارد.

اما حسنی خو به چه دلیل در این جلسات حاضر می شود. آیا او برای فشار روی موضوع احتمال همکاری به این جلسات می رود یا قصد دارد کاتالیزور تمدید قرارداد با سرمربی پرتغالی باشد.

حسنی خو در گفت و گویی با "ورش سه"، به این ابهامات پاسخ می دهد:من از این جلسه که قرار است علی کفاشیان با کارلوس کی روش برگزار کند، به فدراسیون فوتبال می روم تا وزیر ورزش را در امور قرار بدهم. در مذاکرات قبلی ابهاماتی وجود داشت که ما می رویم این ابهامات این بار به وجود نیاید.

وی ادامه داد:ما دخالتی در رفتن یا ماندن کی روش نمی کنیم و فقط به آنجا می رویم تا به فدراسیون فوتبال کمک کنیم. وزارت ورزش موافق ماندن کی روش است و ما هر کمکی می کنیم تا او بماند و به کارش ادامه دهد. کمک شامل همه چیز می شود حتی احتمال دارد به فدراسیون فوتبال کمک مالی هم بکنیم.

اما نکته دیگر موضوع دخالت دولت در این پروسه است . در مورد حسنی خو گفته می شود او منویات هیات دولت را در جلسات پیش می برد.او بدون آنکه چیزی را تائید یا رد کند در این باره می گوید: قاعدتا مردم و هیات دولت مطالباتی دارند که ما با حضور در جلسات برای اجرای آن تلاش می کنیم.

حسنی‌خو: وزارت‌ورزش موافق‌ماندن کی‌روش است

جدید ترین مطالب سایت