لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گچ بری و قرنیز در تزئین سقف

بسیاری از ما کمتر به سقف به عنوان عنصری مهم برای ایجاد تغییر در فضا توجه می کنیم و شاید این مسئله به این دلیل است كه فكر می كنیم سقف خارج از دید است. 

بسیاری از ما کمتر به سقف به عنوان عنصری مهم برای ایجاد تغییر در فضا توجه می کنیم و شاید این مسئله به این دلیل است كه فكر می كنیم سقف خارج از دید است. اما اضافه كردن قرنیزآلات به سقف می تواند یك بُعد و ساختار كاملا جدید به خانه اضافه كند. این كار می تواند نقطه كانونی را گسترش داده، ریتم و مدولاسیون اضافه كرده، و بستری برای اضافه كردن رنگ و چیزهای دیگر فراهم كند.

اضافه كردن قرنیزآلات و گچ بری ها به سقف راه مقرون به صرفه ای برای تغییر شخصیت یك اتاق است. اگر این كار را خود به همراه یك نجار انجام دهید هزینه زیادی برای شما در بر نخواهد داشت، اما اگر خودتان این كار نكنید و بخواهید فرد متخصصی را استخدام كنید هزینه های شما بیش تر می شود؛ اما هزینه نهایی به تبدیل كردن خانه به یك فضای خاص می ارزد.

گچ بری و قرنیز در تزئین سقف

اضافه كردن الوارهای چوبی كم عمق و نزدیك به هم می تواند به اتاق ساختار داده و زیبایی كلی آن را ارتقا دهد. با رنگ كردن این الوارها به رنگی روشن كه بتواند بدون تیره كردن آن جلوه بصری زیبایی به آن بدهد باعث روشن تر شدن فضا و ایجاد آرامش و در عین حال حفظ حس رسمی بودن فضا می شود.

گچ بری و قرنیز در تزئین سقف

گچ بری ها می توانند نقطه كانونی اتاق را تقویت كنند. این كار در اتاق های مرتفع ایده بسیار خوبی است. در چنین اتاقی استفاده از گچبری فضا را تعریف كرده و در آن تمركز ایجاد می كند.

گچ بری و قرنیز در تزئین سقف

حتی اتاق های كوچك، مانند حمام ها و انباری ها، فضای مناسبی برای قرنیزآلات هستند. استفاده از چند لایه ساده مانند عكس بالا می تواند باعث شود تا اتاق بزرگ تر به نظر برسد. با استفاده از یك طراحی مشبك فضای سقف بی پایان و بی كران به نظر می رسد.

گچ بری و قرنیز در تزئین سقف

اضافه كردن قرنیزآلات به سقف، خواه چند لایه ساده باشد و یا چند الوار چوبی رنگ شده، می تواند حتی یك رختشوی خانه كوچك و ساده را تبدیل به فضایی زیبا و جذاب كند. و این كار با یك بازسازی كوچك در خانه ای كه می خواهد تبدیل به فضای منحصربه فرد با هزینه كمی شود امكان پذیر است.

گچ بری و قرنیز در تزئین سقف

قرنیزهای سقف در یک راهروی دراز بسیار با ارزش هستند. با این كار می توان حس دراز بودن راهرو را از آن گرفت و این فضا را تبدیل به فضایی خوشایند و جذاب كرد.

گچ بری و قرنیز در تزئین سقف

یك سقف مسطح را می توان با استفاده از قرنیزها و الوارهای چوبی تبدیل به سقفی منحنی كرد. البته این كار را نمی توانید خودتان انجام دهید. انجام این كار نیاز به یك طراحی دقیق و یك فرد متخصص دارد، اما نتیجه نهایی آن ارزشمند و قابل توجه خواهد شد.

منبع : chidaneh.com

جدید ترین مطالب سایت