لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حکم اعدام برای مرد شیشه ای به اتهام تجاوز به کودک 4 ساله

 شامگاه 28 بهمن امسال از طريق مرکز فوريت هاي پليسي وقوع يک فقره فوت مشکوک به کلانتري 151 يافت آباد اعلام شد. با حضور مأموران در بيمارستان و اعلام نظريه تيم پزشکي در خصوص وجود آثار ضرب و جرح روي بدن پسربچه اي

به گزارش آفتاب به نقل از روزنامه قانون، شامگاه 28 بهمن امسال از طريق مرکز فوريت هاي پليسي وقوع يک فقره فوت مشکوک به کلانتري 151 يافت آباد اعلام شد. با حضور مأموران در بيمارستان و اعلام نظريه تيم پزشکي در خصوص وجود آثار ضرب و جرح روي بدن پسربچه اي 4 ساله، بلافاصله هماهنگي هاي لازم انجام و زن و مرد ميانسالي که اقدام به آوردن پسربچه به بيمارستان کرده بودند، براي انجام تحقيقات به کلانتري منتقل شدند.

با انتقال زن و مرد ميانسال به کلانتري، آنها در اظهارات خود عنوان داشتند که پسربچه 4 ساله به نام "آتيلا"، پسر يکي از دوستان فرزندشان است.  اين زن و مرد در اظهارات خود به مأموران گفتند : پسرمان به هويت "کامران. ب" 26 ساله در حدود دو هفته پيش، فرزند يکي از دوستانش را که با همسرش دچار اختلاف شده بود، به صورت موقت و به درخواست پدر آتيلا به خانه آورد و با وجود مخالفت هاي ما براي قبول کردن مسئوليت نگهداري از کودک، وي همچنان اصرار داشت تا از آتيلا مراقبت شود تا سرانجام تکليف زندگي پدر و مادر آتيلا و زندگي آنها مشخص شود. امروز نيز، کامران در حالي آتيلا را به خانه آورد که او بيهوش بود و به همين علت از ما درخواست کرد تا کودک را هرچه سريع تر به بيمارستان برسانيم.

با توجه به اظهارات پدر و مادر کامران، مأموران کلانتري با مراجعه به محل سکونت کامران در منطقه خليج، وي را دستگير و به کلانتري منتقل کردند. کامران در اظهارات اوليه منکر هرگونه ارتکاب جنايت شده و سرانجام اعلام کرد که در حالت عصبانيت تنها ضربه اي به سر "آتيلا" وارد کرده و به هيچ عنوان قصد کشتن وي را نداشته است.

با ارجاع پرونده به پليس آگاهي تهران بزرگ، به دستور بازپرس پرونده جسد براي تعيين علت اصلي مرگ به پزشکي قانوني منتقل و متهم نيز جهت انجام تحقيقات تکميلي در اختيار اداره دهم قرار گرفت.

با آغاز تحقيقات از کامران، وي همچنان در اظهارات اوليه خود مدعي بود که به هيچ عنوان قصد ارتکاب جنايت را نداشته و همه چيز در يک لحظه و در اثر يک اتفاق بوده اما با اعلام نظريه پزشکي قانوني در خصوص خفه شدن آتيلا به علت انسداد شريان تنفسي ناحيه گردن، کامران به ناچار لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنايت اعتراف کرد.

کامران در اعترافات خود به کارآگاهان گفت : روز حادثه، پسرعمويم با من تماس گرفت و از من درخواست کرد تا براي کمک به اثاث کشي، به شهرک انديشه بروم. پس از انجام اثاث کشي و در حالي که مقداري شيشه مصرف کرده بودم، به همراه آتيلا سوار ماشين شده و به سمت تهران حرکت کرديم. ناگهان در انتهاي اتوبان آزادگان و در نزديکي شهرک دريا متوجه شدم که آتيلا به علت مشکلي که از همان زمان تولدش در سيستم گوارشي خود داشت، صندلي ماشين را کثيف کرده است. در حالي که همچنان در توهم مصرف شيشه بودم، ابتدا چند ضربه به سر و صورتش زده و سپس براي آنکه صداي گريه کردنش را قطع کنم، گردنش را گرفته و آنقدر فشار دادم تا صدايش قطع شد. در آن زمان متوجه شدم که آتيلا ديگر نفس نمي کشد. بلافاصله خودم را به خانه رسانده و از پدر و مادرم درخواست کردم تا آتيلا را به بيمارستان برسانند و خودم نيز در خانه منتظر بازگشت آنها ماندم تا اينکه مأموران به همراه عمويم به خانه آمده و مرا با خود به کلانتري بردند.نيت من تنها کمک کردن بود اما در يک لحظه، توهم شيشه باعث شد تا سياهي تمام وجودم را بگيرد و کاري را کردم که هيچ وقت فکرش را نيز نمي کردم.

جلسه دادگاه به رياست قاضي عزيزمحمدي برگزار شد که در ابتداي جلسه نماينده دادستان با قرائت کيفرخواست گفت: در اين پرونده کامران 27 ساله مجرد و بازداشت از تاريخ 29 بهمن ماه سال گذشته متهم به مباشرت در قتل آتيلا از طريق ايراد جرح عمدي است. مقتول حاصل ارتباط نامشروع زن و مرد جواني بود که پدر آتيلا به دليل مشکلات مالي و مصرف مواد مخدر کودک چهارساله خود را نزد متهم به قتل قرار داده بود.

ضرب و جرح عمدي، آزار و اذيت جنسي با اسپري واکس داشبرد، لواط به عنف از اقدامات مجرمانه کامران است که با توجه به محتويات پرونده براي وي تقاضاي مجازات قانوني را دارم.

سپس متهم در جايگاه قرار گرفت و گفت: زمان جنايت من اعتياد شديدي به شيشه داشتم. شب حادثه همراه يکي از دوستانم به خانه فردي در شهرک انديشه رفته و در آنجا شيشه مصرف کرديم. آتيلا را نيز همراه خود برده بودم. آن شب زياد مواد مصرف کردم و از حالت عادي خارج شده بودم. نيمه هاي شب هنگام برگشت به خانه آتيلا در ماشين ادرار کرد که اين موضوع اعصاب من را به هم ريخت و دو، سه ضربه به سرش زدم که اين ضربه ها باعث مرگ او شد.

با اعتراض متهم به حکم مجازاتش، پرونده به شعبه 24 ديوان عالي کشور فرستاده شد که قضات ديوان عالي کشور حکم قصاص و اعدام را تاييد کردند.

قاضي عزيز محمدي و چهار قاضي مستشار پس از آخرين دفاعيات متهم براي صدور حکم وارد شور شده و کامران را به اتهام قتل به قصاص و به اتهام لواط به عنف به اعدام محکوم کردند.

جدید ترین مطالب سایت