فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آدم ربایی و تجاوز به دختر جوان توسط مزاحم تلفنی

چند روز پيش دختر جواني با حضور در شعبه اول بازپرسي دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان شهريار، از دو مرد به اتهام آدم ربايي و همدست ديگر آنها به اتهام آزار و اذيت شکايت کرد...

به گزارش آفتاب به نقل از عرش نيوز، چند روز پيش دختر جواني با حضور در شعبه اول بازپرسي دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان شهريار، از دو مرد به اتهام آدم ربايي و همدست ديگر آنها به اتهام آزار و اذيت شکايت کرد.

شاکي گفت: چند هفته پيش مردي با گوشي تلفن همراهم تماس گرفت و مدعي شد مرا در محله شان ديده و به من علاقه مند شده و خواست با هم دوست شويم، اما در پي تماس هاي بعدي او متوجه شدم، قصد مزاحمت دارد.

وي اضافه کرد: مرد مزاحم با ارسال پيامک هايي، مرا تهديد مي کرد اگر با وي ارتباط دوستي برقرار نکنم، زندگي ام را تباه خواهد کرد.

شاکي يادآور شد: روز حادثه در خيابان يک خودروي پرايد راهم را سد کرد و سه سرنشين آن به من حمله ور شدند و يکي از آنها گفت من همان فردي هستم که مي خواستم با تو دوست شوم. حالا که خواسته ام را قبول نکردي، بايد با ما همراه شوي.

وي خاطرنشان کرد: آنها کتکم زدند و با تهديد چاقو مرا به خانه اي منتقل و دو همدست مزاحم تلفني، محل را ترک کردند و مرد مزاحم مرا مورد آزار و اذيت قرار داد.

شاکي گفت: از ترس آبرويم، موضوع را با خانواده ام درميان نگذاشتم تا اين که مرد آزارگر با من تماس گرفت و تهديد کرد اگر از وي و دوستانش شکايت کنم، تصاويري را که با دوربين مخفي فيلمبرداري کرده است، در شهر پخش و سي دي آن را نيز براي خانواده ام ارسال مي کند.

وي خاطرنشان کرد: بعد از تماس وي، چند نفر از دوستانم گفتند از مرد جواني شنيده اند که من مورد آزار و اذيت قرار گرفته ام. من هم موضوع را با خانواده ام در ميان گذاشتم و براي شکايت از متهم و دو همدستش، اقدام کردم.

بنا بر اين گزارش، با تشکيل پرونده و چهره نگاري رايانه اي از مرد آزارگر و دو همدستش، جستجوي کارآگاهان جنايي پليس آگاهي شهرستان شهريار در غرب استان تهران براي دستگيري آنها آغاز شد.

جدید ترین مطالب سایت