فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

علت واژگونی اتوبوس در سوادکوه "نقص فنی در سیستم ترمز خودرو" بود

فرمانده نیروی انتظامی مازندران، علت سانحه واژگونی اتوبوس در محور سوادکوه را نقص فنی در سیستم ترمز خودرو اعلام کرد.

علت واژگونی اتوبوس در سوادکوه "نقص فنی در سیستم ترمز خودرو" بود

هموطن:

سردارمسعود جعفری نسب  دربازدید ازمحل سانحه در محورسوادکوه اظهار داشت: یک دستگاه اتوبوس اسکانیا متعلق به شرکت اتوبوس رانی آسیا سفر کرج که از تهران به سمت ساری در حرکت بود در منطقه اوریم سوادکوه به علت نقض فنی در سیستم خودرو دچار سانحه شد.

وی افزود: شب گذشته هواپیمای مسافربری شرکت  هواپیمایی  ماهان که از مشهد عازم استان مازندران بود به علت نامعلومی مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه مهرآباد تهران شد.

فرمانده  نیروی انتظامی مازندران افزود: مسافران این پرواز که اهل استان مازندران بودند برای برگشت به شهرخود از این اتوبوس استفاده کردند.

وی ادامه داد: با وجود اعلام یکی از خدمه های اتوبوس مبنی بر نقص فنی درسیستم ترمز خودرو راننده به این هشدار توجهی نکرده وبه مسیر خود ادامه داد و درسراشیبی منطقه ورسک راننده اتوبوس کنترل خودرو را از دست داد و پس از انحراف با پل حاشیه جاده در منطقه اوریم برخورد و واژگون شد.

جعفری نسب افزود: در این حادثه 12 مسافر این خودرو که همگی از زائران ثامن الحجج(ع) بودند به علت شدت جراحات وارده جان باختند و 19 مسافر دیگر به شدت زخمی شدند.

وی گفت: با حضور گروه های امداد و نجات جاده ای و اورژانس هوایی مصدومان حادثه به صورت زمینی و هوایی به مراکز درمانی شهرهای اطراف و مرکز استان برای درمان منتقل شدند.

جدید ترین مطالب سایت