لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بازگشت مقتدرانه سوپر استار سینمای ایران

پیش تولید فیلم «سایه ات را قاب می گیرم» با بازی هدیه تهرانی به عنوان بازیگر اصلی آغاز شد...

خبرگزاری ایسنا: پیش تولید فیلم «سایه ات را قاب می گیرم» با بازی هدیه تهرانی به عنوان بازیگر اصلی آغاز شد.

ابراهیم شیبانی کارگردان این فیلم بیان کرد:  فیلم «سایه ات را قاب می گیرم» نوشته علیرضا معتمدی در مراحل آخر بازنویسی است و این کار را با همراهی معتمدی و هدیه تهرانی انجام می دهم.

او با اشاره به اینکه هدیه تهرانی به دلیل علاقه ای که به داستان فیلم داشت، تهیه کنندگی این کار را قبول کرد، گفت:  فیلمبرداری «سایه ات را قاب می گیرم» حتما در نیمه اول امسال انجام خواهد شد.

بازگشت مقتدرانه سوپر استار سینمای ایران

وی اضافه کرد: شرایط فیلم به لحاظ اجرایی به گونه ای است که پیش تولید آن به یک دوره ی دو، سه ماهه ی منسجم نیاز دارد.

کارگردان «هیچ کجا هیچ کس» درباره حضور هدیه تهرانی در این فیلم هم گفت: این بازیگر که مدت ها از سینما دوری کرده بود، حال قرار است حضور پررنگی داشته باشد و در نقش اول این فیلم که به نوعی عاشقانه است، بازی کند.

به گفته شیبانی «سایه ات را قاب می گیرم» که طرح اولیه آن را هم خودش ارائه کرده است، ماجرای زندگی یک روز یک زن را روایت می کند.

 هدیه تهرانی که بازیگری در سینما را از سال 1375 با فیلم «سلطان» آغاز کرد تاکنون در فیلم هایی از جمله «غریبانه»،  «قرمز»،  «شوکران»،  «کاغذ بی خط»، «شبانه»،  «چهارشنبه سوری»،  «هفت دقیقه تا پاییز»،  «پل چوبی»،  «آشغال های دوست داشتنی» و... بازی کرده که البته «آشغال های دوست داشتنی» با وجود ارایه به دبیرخانه جشنواره فیلم فجر به هیات انتخاب ارایه نشد و در جشنواره به نمایش درنیامد.

جدید ترین مطالب سایت