لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

بارش برف زنجانی ها را غافلگیر کرد/ ارتفاع برف در چالدران به ۱۰ سانتی متر رسید

بارش برف در پنجمین روز اردیبهشت مردم زنجان را غافلگیر کرد. همچنین بارش برف چهره شهرستان چالدران را سفید پوش کرد ، به طوری که میزان ارتفاع برف در ارتفاعات نزدیک به ۱۰ سانتی متر می رسد.

کارشناس  اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: دمای زنجان از دیروز تاکنون 12 درجه کاهش یافته است  و این کاهش دما همزمان با وزش باد 70 کیلومتر در ساعت موجب بارش برف شد.

صرفی افزود: باتوجه به ادامه کاهش دما تا فردا احتمال بارش های رگباری در استان وجود دارد. دمای کنونی زنجان 5 درجه بالای صفر است. آب در برخی مناطق هم یخ زد.

همچنین بارش برف چهره شهرستان چالدران را سفید پوش کرد ، به طوری که میزان ارتفاع برف در ارتفاعات نزدیک به 10 سانتی متر می رسد.

وزش باد شدید و بروز پدیده گرد و خاک در تهران

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه آسمان تهران در ۱۲ ساعت آینده نیمه ابری است، گفت: امروز تهران شاهد وزش باد نسبتا شدید خواهد بود که برای شهرهای جنوبی استان تهران موجب بروز گردوخاک می شود.

 با عبور سامانه بارشی از نیمه شمالی کشور امروز در بخش هایی از شمال غرب، سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور بارش پراکنده و وزش باد خواهیم داشت و تا ظهر فردا این سامانه در شمال شرق فعال است و به تدریج از کشور خارج می شود.

 روز دوشنبه اکثر استان های کشور آسمانی صاف دارند ولی از دوشنبه شب در شمال غرب کشور و دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس بارش های پراکنده و وزش باد آغاز می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه آب های خلیج فارس امروز مواج است، گفت: در 12 ساعت آینده در دامنه های جنوبی البرز، بخش هایی از مرکز، جنوب شرق کشور و سواحل خلیج فارس باد نسبتا شدید و در بعضی از نقاط گرد و خاک به وقوع می پیوندد.

گودرزی تصریح کرد: امروز در نوار شمالی و نیمه غربی کاهش محسوس دما را شاهد خواهیم بود.

آسمان تهران امروز نیمه ابری است و در پاره ای از نقاط وزش باد نسبتا شدید که برای شهرهای جنوبی کشور موجب بروز گردوخاک می شود را شاهد هستیم.

اسدآباد همدان را با دمای منفی 6 درجه سانتیگراد سردترین و زاهدان را با دمای 37 درجه سانتیگراد گرمترین نقاط کشور خواند.

بارش باران در محورهای مواصلاتی گلستان، خراسان شمالی، اردبیل و مازندران

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش باران در اکثر محورهای مواصلاتی استان گلستان خبر داد و گفت: در برخی محورهای مواصلاتی استان  های خراسان شمالی، اردبیل و مازندران بارش باران گزارش شده است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: در محورهای بجنورد- آشخانه و چمن بید- جنگل گلستان در خراسان شمالی، محور پارس آباد در استان اردبیل و همچنین شرق استان مازندران نیز بارش باران اعلام شده است.

وی خاطرنشان کرد: دیگر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت