لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نبرد اسمارت فون‌ها: Galaxy Note 3 در برابر Xperia Z2

: اکسپریا Z2 از نظر شکل و شمایل ظاهری و کیفیت ساخت شباهت های بسیاری به دو نسل قبلی یعنی Xperia Z و Z1 دارد. گلکسی نوت ۳ نیز جدیدترین فبلت سامسونگ است که چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر قابلیت های نرم افزاری به خوبی ارتقاء یافته است.

هموطن: اکسپریا Z2 از نظر شکل و شمایل ظاهری و کیفیت ساخت شباهت های بسیاری به دو نسل قبلی یعنی Xperia Z و Z1 دارد. گلکسی نوت ۳ نیز جدیدترین فبلت سامسونگ است که چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر قابلیت های نرم افزاری به خوبی ارتقاء یافته است.

زومیت: اکسپریا Z2 از نظر شکل و شمایل ظاهری و کیفیت ساخت شباهت های بسیاری به دو نسل قبلی یعنی Xperia Z و Z1 دارد. اما سونی تلاش نموده روح تازه ای را به کالبد پرچمدار خود دمیده و آن را از نسل پیشین متمایز نماید. اولین موردی که پس از به دست گرفتن اکسپریا Z2 متوجه آن شدیم، کاهش وزن و ضخامت تلفن بود. Xperia Z2 دارای ۸.۲ میلی متر ضخامت و ۱۶۳ گرم وزن است و این در حالی است که Z1 حدود ۸.۵ میلی متر ضخامت و ۱۷۰ گرم وزن دارد. هرچند کاهش وزن و ضخامت از نظر عددی خیلی محسوس به نظر نمی رسد، اما وقتی تلفن را در دست بگیرید، بخوبی متوجه این موضوع خواهید شد. کاهش وزن و ضخامت باعث بهبود ارگونومی دستگاه و سهولت در استفاده از آن نیز شده است. 

نبرد اسمارت فون‌ها: Galaxy Note 3 در برابر Xperia Z2

سونی لبه  های فریم فلزی Z2 را به رنگ سفید در نظر گرفته که به نظر ما باعث بهبود ظاهر دستگاه نسبت به Z1 شده است. سونی در Z2 یکی از ایرادهای مهمی که به دو نسل قبلی سری Z وارد می شد را رفع نمود و زاویه دید صفحه نمایش تلفن پرچمدار خود را به لطف استفاده از پنل IPS LCD به سطح بسیار خوبی رسانده است. گوشی هوشمند Z2 از یک صفحه نمایش 5.2 اینچی با رزولوشن 1080p از نوع Triluminos بهره می برد. این صفحه نمایش از نوع IPS LCD است و زاویه دید بسیار وسیعی را ارائه می کند. 

سونی فناوری جدیدی به نام Live Colour LED را نیز در کنار Trilumionos و X-Reality قرار داده تا رنگ ها به صورت دقیق، زنده و روشن نمایش داده شوند و کیفیت تصویر بهبود یابد. سونی ادعا می کند که صفحه نمایش Z2 قادر است تا ۱۳۰ درصد از استاندرد رنگ های sRGB را پوشش دهد و این دستاورد بزرگی برای این شرکت است. این بار هر چه از زوایای مختلف به Xperia Z2 نگاه کردیم متوجه افت در کیفیت تصویر یا به هم ریختگی در رنگ ها نشدیم. شدت روشنایی و وضوح تصویر نیز نسبت به نسل قبل بهبود یافته و حالا رنگ ها و متقابلاً تصاویر بشکل واضح تر، زنده تر و نهایتاً جذاب تری نمایش داده می شوند.

نبرد اسمارت فون‌ها: Galaxy Note 3 در برابر Xperia Z2

سامسونگ با معرفی گلکسی نوت، بخش جدیدی را در بازار تلفن های هوشمند ایجاد کرد که از آن با نام فبلت یاد می شود. در این بخش از بازار تلفن های سایز بزرگ جای می گیرند که عموماً برای محو کردن مرز بین تلفن هوشمند و تبلت راهی بازار می شوند. پس از استقبال کاربران از محصولات سری نوت سامسونگ، دیگر تولیدکنندگان نیز نسبت به عرضه محصول در این شاخه اقدام کردند؛ اما هنوز گلکسی نوت های سامسونگ در دو زمینه نسبت به رقبا برتر هستند: اول پشتیبانی از قلم استایلوس با قابلیت تشخیص دقیق فشار وارد شده به صفحه و دوم نرم افزارهای سفارشی و کارآمد برای یادداشت برداری، طراحی و استفاده بهینه از صفحه بزرگ فبلت. 

گلکسی نوت ۳ جدیدترین فبلت سامسونگ است که چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر قابلیت های نرم افزاری به خوبی ارتقاء یافته است. سامسونگ به همراه این تلفن، قابلیت های جذابی همچون امکان جستجو در بین دست خط ها، امکان تبدیل آنی متون به اطلاعات کاربردی، امکان دسترسی سریع به منوی نرم افزارهای کاربردی سازگار با قلم از طریق دکمه فیزیکی، قلم استایلوس و ده ها امکان کاربری دیگر را در اختیار کاربر قرار می دهد.

نبرد اسمارت فون‌ها: Galaxy Note 3 در برابر Xperia Z2

نبرد اسمارت فون‌ها: Galaxy Note 3 در برابر Xperia Z2

جدید ترین مطالب سایت